Skocz do zawartości

PWS-26 1:4,5 skala


Henryk S.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Irku te ptaszki to może ćwierkają o budowie PZL-P11c o rozpiętości 3 metry , budowa była rozpoczęta w ubiegłym roku jesienią , ale nic tu nie pokazywałem , gdyż cała budowa jest taka sama jak  poprzednie modele 2,5 metra , trzy metrówkę zamieszce dopiero wtedy jak będę robił pokrycie imitujące blachę falistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radku silnik Saito 36 cm nie jest taki lekki kompletny waży 1705 g , zobaczę jak będzie wychodziło wyważenie , wtedy może coś z tyłu powycinam.

 

Jak pisałem wczoraj stateczniki już oklejone balsą , tylko tyle na dziś jutro będzie dużo więcej.

post-97-0-51559500-1490390131_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Henryku.

          Jestem bardzo rad, że otworzyłeś nowy wątek z nowym modelem. Pilnie śledzę jego budowę jak i poprzednich modeli / zaglądam do nich po kilkanaście razy/.

          Robisz  to po mistrzowsku, można wiele się nauczyć.

          Pytanie- czy nabyłeś tylko wycinankę drewnianą czy trochę wyposażenia również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 

 

Dluzszy czas nie bylo dalszej relacji, to moze spytam czy zestaw to byl podstawowy kit czy pelen zestaw z modelpartnera czyli wypalone sklejkowe rzeczy oraz balsowe wypalone ksztaltki, listwy, galanteria itp?

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pełny zestaw kit , ja nie kupiłem tego zestawu z Model Partner za cenę 2200 zł , tylko od kolega Mariusz "semp,,z naszego klubu dużo taniej , miał budować ten model ale w końcu zrezygnował , był ten zestaw wystawiany kilka razy na forum za 1600 zł ,nie sprzedał się i w końcu ja go kupiłem.

Jeżeli chodzi o relacje z budowy to dziś wieczorem coś zamieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy na kadłubie częściowo poklejone , kadłub okazał się być dosyć sztywny ,

więc wziąłem się za wyrzucanie nie potrzebnej sklejki z tyłu kadłuba , dosyć dużo tego wyrzuciłem.

Zrobiłem też dżwignie pośrednią do napędu steru wysokości.

post-97-0-09450200-1490992511_thumb.jpg

post-97-0-05743800-1490992532_thumb.jpg

post-97-0-38044500-1490992560_thumb.jpg

post-97-0-10620500-1490992581_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.