Skocz do zawartości

Poszukuję opinii nt Extry 300 P. Suchockiego


jetfan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie koledzy,

 

jak w tytule czyli czy ktoś z Was miał styczność z tym zestawem i może się podzielić opinią?

 

Co jest w zestawie, czego brakuje, generalnie jakość itd.

 

Chodzi dokładnie o ten set:

 

http://modelesuchocki.pl/model-58

 

Dlaczego pytam: ponieważ mam doświadczenia z zestawem P-24 tego producenta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O zestawi się nie wypowiem, bo nigdy nie miałem, ale zwróć uwagę na wielkość i kształt sterów, to model raczej nie do 3D

Tomku mam jeden taki model który wielkością sterów jest dedykowany do 3D , no i nie jest to problem :)  bo ustawiasz małe wychylenia sterów i latasz  :)  . Ja w swoim ustawiłem na początek standardowe wychylenia to model był tak wściekły jak pies . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzi ja w odwrotną stronę pisałem.

Często jest tak, że budując samemu od podstaw model 3D po to aby uzyskać jak najmniejszą wagę i jak najlepsze "zdolności" do kręcenia figur.

Dlatego tak często piloci 3D sięgają po nie gotowe model kit, a właśnie takie tartaki.

Spodziewałem się, że Zbigniew właśnie z tych powodów szuka tartaka, a nie gotowca.

Ale skoro nie jest to dla niego priorytet , a jedynie chęć zbudowania akrobata od podstaw to wydaj mi się , że model jest o.k.

Ale lepiej jakby to potwierdził ktoś kto latał/zbudował go osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.