Skocz do zawartości

Świadomym być


BRoman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

MISTRZU STANISŁAWIE! Czoła chylę!!! Fakt! We wrocławskim lombardzie niedaleko mojej firmy, aparatura do zdalnego sterowania modeli została nazwana   PAJLOT. Skąd wiedziałeś? Ja bym nigdy nie wpadł na taką nazwę! Jak mam Ci przekazać nagrodę? 6-pak jest Twój!!!! Od jakiegoś czasu moje radyjka  są pajlotami :)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak mam Ci przekazać nagrodę? 6-pak jest Twój!!!! "

Wypij ze znajomymi - na zdrowie - byłem swojego czasu we Wrocławiu, bardzo miło wspominam miasto i mieszkańców.

 

"Skąd wiedziałeś?"

Sam napisałeś:

"A wyobraźnia ludzka nie zna granic  :)"

 

Pozdrowienia

Kojani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wypijemy za TWOJE zdrowie. Z Nałęczowem też mam miłe wspomnienia. Tak jakoś w 1976 roku pojechaliśmy z moim kolegą Bolem na zawody do Nałęczowa. Ja w F3V a Bolo w B1 (ślizgi na uwięzi, napęd śmigłowy) Co się wtedy działo... Dużo by opowiadać. W skrócie , mało się w tym Waszym parku nie utopiłem :)  Ale faktem jest ,że od dawna tylko NAŁĘCZOWIANKĘ pijemy. Tak w domu, jak i w pracy.

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.