Skocz do zawartości

Imadło - gdzie kupić?


SeKLeŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł wątku bardzo zagmatwany, ale taka też jest moja potrzeba. Byłem jakiś czas temu u kolegi z racji konieczności wymiany wału w silniku do heli i urzekło mnie jego... Imadło właśnie. Okazało się, że jest to bison-bial, model 1256-63. Na początku strasznie się napaliłem, aczkolwiek szybko mi przeszło z racji ceny i - wg mnie - stosunkowo małego skoku roboczego, który wynosi 63mm. Finalnie podjąłem decyzję o zakupie innego modelu tj. 1250-100, który to nie posiada tak fajnego mocowania, ale skok roboczy wynoszący 100mm to już coś.
Przed zakupem postanowiłem poradzić się w większym gronie. Za kwotę około 250 zł jest to najlepsza opcja? Wykonanie zdaje się być na najwyższym poziomie, mimo to koledzy posiadający w domu tokarki, spawarki i inne cuda z pewnością coś doradzą. Zależy mi na dobrym zakupie, gdyż obecnie posiadane imadełko nadaje się raczej jako substytut ręcznego granatu na wypadek inwazji moskali, tudzież osiedlowej zadymy

Reasumując kupię opisane imadło (1250-100) lub przyjmę poradę w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cóż... BISON-BIAL to dobry wybór, jest to produkt polski wykonany z porządnych materiałów. Imadła te służą przez dziesięciolecia i nic złego się z nimi nie dzieje. :)

W większości sklepów znajdują się obecnie produkty wykonane z bardzo słabych stopów metali - chińska produkcja. 

 

Jest w czym wybierać:

http://www.sklep.bison-bial.pl/pl/cms/detail/list/id/165458

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.