Skocz do zawartości

http://riku.pl/


modelmaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawekmod
Pogadaj z Riku, myślę, że w razie czego dzień czy dwa poczeka zamówienie na Ciebie.

Z mojego punktu widzenia niewygodne jest, że mają odbiór do 17, ale cóż...przynajmniej są bliżej metra niż Modelarnia.

 

Z Mokotowa przy Woronicza na Bitwy mam 3,5km, spróbuję zaatakować jutro ten sklep. Jak mi się nie uda to zadzwonię do Riku.

Te 5 sztuk balsy 1.5mm to nie jakaś ogromna ilość ale skutecznie blokuje ukończenie Su29 a gdybym zamówił z dostawą do domu w Ostrowcu to musiałbym dopłacić 50% wartosci balsy za przesyłkę. Wsiądę w Helmutwagena (WV) i pojadę po tą balsę spalając LPG za 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Od jakiegoś czasu tylko w Riku kupuję paliwo (jest najtańsze) i jak zwykle złożyłem zamówienie przez internet i następnego dnia miałem osobiście odebrać. W chwili gdy wychodziłem z domu do sklepu zadzwoniła do mnie sympatyczna pani i poinformowała mnie że niestety paliwa które zamówiłem (MT Duraglo 2,5l) już niema, to znaczy jest ale w dwukrotnie większych bańkach (5l) i w związku z tym zaproponowała mi baaardzo korzystną cenę na którą z wielką ochotą się zgodziłem. Dopłacając kilka złotych mam 2x więcej paliwa. I żeby była jasność nie jestem jakiś hurtownikiem moje zakupy tam to kwoty pomiędzy 50 a 100 pln.

Poprzednim razem sprowadzali dla mnie sprężynki do iglicy od OS-a za 15pln 3 sztuki.

Sklep jet według mnie najlepszym sklepem z jakim miałem do czynienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odsyłałem ostatnio odbiornik do serwisu w Riku. W ten sam dzień, który doszedł, otrzymałem telefon, że jutro zostanie wysłany do mnie nowy. Bałem się, że będę czekał min. 2 tygodnie, a okazało się, że wystarczyło kilka dni! Jak dla mnie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja muszę bardzo pochwalić ten sklep za jego podejście do rozpatrywania reklamacji. Trzykrotnie pod rząd odsyłałem do Nich wadliwy towar (zakupiony w innym sklepie) i po ok. tygodniu miałem z powrotem u siebie nowy. Dodam że zawsze jest od Nich telefon z informacją co i jak i przynajmniej trzymają się własnych terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trzykrotnie pod rząd odsyłałem do Nich wadliwy towar " to już daje do myślenia.... ale to tylko moje przemyślenie gdyż nigdy u nich zakupów nie robiłem i po tym co tu przeczytałem, zostanę przy abc-rc. Wiele zakupów - pełna satysfakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że odsyłałem towar trzykrotnie to raczej zasługa samego towaru a konkretnie regulatora E-max 25A i jego jakości. Tu chciałem raczej ich pochwalić za podejście i szybkość rozpatrywania rekalmacji, gdzie indziej zarzyło się że musiałem sie wręcz dopraszać o jakąklwiek informację nt. odesłanego towaru a sama reklamacja trwała 4 tygodnie. Tak na marginesie, do abc-rc też odsyłałem trzykrotnie po rząd regulator Budget 40A bo nie działał hamulec, co w elektroszybowcu jest sprawą istotną ale u nich też jest szybko rozpatrywana reklamacja, z tym że po trzeciej reklamacji zwrócili mi kasę bo stwierdzili że cała seria ma tą wadę natomiast co do cen to nie są jeszcze orłami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

bardzo polecam, kupowalem u nich telemetrie Hiteca rok temu i zgubilem paragon a GPS padl, po wyslaniu maila w ciagu godziny dostalem zwrotnego ze moge wysylac bez paragonu bo widza w systemie ze kupowalem :) podobnie z zamowieniami, godzine po kliknieciu zamow mam maila ze wyslali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.