Skocz do zawartości

Mirage 2000 EDF 68 z otuliny i pianki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jacku po pierwsze zmień avatar .

 

A po drugie świetny model.Pogratuluj koledze. :)

Może jakieś fotki zz budowy i opis samego modelu - wymiary,ciężar itd.

 

 Tomku pomóż sąsiadowi z Kazimierskiej i mi wytłumacz o co chodzi z tym avatarem , bo tylko film taki widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które części zrobiłeś z otuliny?

 

Mirage zbudował kolega . Kadłuby robimy z otuliny , bo to  rury o różnej średnicy . Ja zrobiłem MiG 21 .  To fajny materiał na bardzo szybką  budowę i żeby się umówić  co  Kto sobie wymyślił  i co nowego będziemy oblatywać za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wtrącę ;)

 

Awatar to jest to zdjęcie, które wyświetla się obok Twoich postów, pod Twoim pseudonimem. Zgodnie z regulaminem forum powinien on być Twoim faktycznym zdjęciem :)

 

Pozdrawiam!

Maciej

 

Aaaa dzięki :) jakieś może swoje znajdę , albo zrobię żeby pasowało :)

Ale jak? Otulina to przecież gąbka. Domagam się zdjęć jak Ty to robisz. :-)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

Wejdź na mój post o MiG 21 . Na pierwszym zdjęciu widać jak  :) rura wycinasz szczelinę na skrzydło wsuwasz , kleisz wstawiasz silnik przecinając rurę ,a potem sklejając UHU ,  serwa  odbiornik i fru w powietrze :) meran110 wstawił tu filmik o tym jakie były początki tego mojego pierwszego odrzutowca :)  Lekko nie było bo sobie chciałem bardziej szybowiec niż jeta zrobić . Potem się ogarnąłem i jednak zmniejszyłem powierzchnię skrzydeł żeby Mikojana i Gurewicza nie wkurzać i żeby to jednak Miga przypominało i zaczęło latać :)

Jest  też otulina typu np PUR  poliuretanowa ,może jest z tego?

 

Fajne te Twoje produkcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.