Skocz do zawartości

szybowce z OLX


juras_p@op.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie dotyczące tego konkretnie kolegi i  modeli z jego warsztatu  https://www.olx.pl/oferta/model-szybowca-rc-CID767-IDgDiSx.html#c51241029e  Kupował ktoś z Was modele od tego kolegi? proszę o opinie o jakości wykonania modeli, o tym jak latają i jaki jest faktyczny czas wykonania modeli. na zdjęciach wyglądają ciekawie, ale zdjęcia to nie wszystko. Z góry dziękuję i pozdrawia. Marek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z kolegą kupiliśmy przed sylwestrem od niego trzy modele i jak ktoś chce zacząć latać na jakimś zboczu to naprawdę bardzo fajny model do nauki. Co do ceny to możne ona wyjść lekko większa. Można do niego zadzwonić i poprosić o wystawienie na allegro.

 

a tak to lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzień dobry.
5kvBzQ.jpg


A o samych modelach to cały wyposażony model i bajerami jak np. węglowe stateczniki i inne zapłaciliśmy prawie 400zł za model. Oczywiście ARF z zamontowanymi servami hitec HS-40. 
Jakość wykonania ok, za tą cenę nie można się niczego więcej spodziewać. Jak ktoś chce się nauczyć latać na zboczu to ok ale do szaleństw to trochę im brakuje.
Własności lotne super, nie mam żadnych zastrzeżeń. Czas oczekiwania na jeden model to około miesiąc. Jak by na modelu był lakier to elegancja.

Moje loty skończyły się po kilkudziesięciu próbach dynamic soaringu, winna brawura a nie model-za nisko i za blisko zbocza.
Podsumowując, to na pewno nie Respect ale lata fajnie i można się pobawić. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.