Skocz do zawartości

Delta MJ wersja KOLOREK :D


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio po nieudanym starcie Wicherka jakoś wzięło mnie na elektryki. Wpadł mi w ręce depron i zrobiłem deltę MJ w wersji KOLOREK. A dlaczego taka nazwa ? Sami zobaczcie :twisted:

 

Tu początki budowy...

 

delta1.jpg

 

Klejenie... Oj miałem wulgarny dzień bo z dwoma ściskami zawiele narobić nie można :twisted:

delta3.jpg

 

No i malowanie oczywiście :D

 

delta2.jpg

 

Podpisy wykonawców:

 

delta5.jpg

 

Jeden z wykonawców - moja siostra

 

delta6.jpg

 

Teraz pełny skład :)

 

delta7.jpg

 

Prace trwają...

 

delta8.jpg

 

tu już skończona góra...

 

delta9.jpg

 

...i dół

delta10.jpg

 

No i jak tu wycinać miejsce pod wypsażenie :P

 

Wsadze tam outruner GWS + regler GWS lipolek 850mAh, dwa serwa hs55.

 

Jedyne czego mi brakje to kabelka do ładowania aku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc kupiłem troszeczkę inną odmianę depronu "arystyczną" którą polecili mi chłopaki na RCgroups. To jest używane do plastyki . Depron jest pokryty papierem z obu stron, ale to też dodaje wagi bo jedna płyta depronu 1000x1200x5 waży coś około 500g. To troche dużo :( Planuje wagę gotowego do lotu 700g. Niestety tego depronu już nie będę używał. :roll:

 

A pomalowane to jest... plakatówkami :lol:

Nie chce pomyśleć co bedzie jak w czasie latania zaczne lać deszcz :twisted:

 

Jak nie poleci to będzie ozdabiać mój pokój. Ale szybuje nawet fajnie (po pokoju)

 

Następna cegła mi wyszła :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i delta gotowa do lotu. Wyciąłem tam miejsce pod silnik bo jak by był całkiem z tyłu to już całkiem bym sobie nie poradził ze środkiem ciężkości. I tak jest lekko do tyłu. Troche mi szkoda było wycinać ale jak co to dam siostrzyczce pędzel po wykonaniu następnego modelu :twisted:

 

Trochę fotek:

delta11.jpg

 

delta12.jpg

 

delta13.jpg

 

Jak bym miał ten kabelek do ładowarki to by już jutro był oblot. Moooże w czwartek pojade do modelarskiego... :roll:

 

Edit: Zapomniałem o wadze 750g gotowy do lotu dduuuuużżżooooo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Patryk za ten namiar i muszę przyznać ,że Delta robi wrażenie.Widzę też ,że wziąłeś sobie do serca przesłanie o kruchości obudowy tego silnika.Czekam na relację z oblotów , nie zapomnij jednak o możliwie jak najmniejszych wychyleniach sterolotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prawdopodobnie jutro oblot jeżeli tylko będzie dobra pogoda.

Kupiłem dziś dwie płyty depronu 6mm (tego odpowiedniego) i zastanawiam się jaki model zbudować. Muszę się zdecydować pomiędzy Zefirkirem a Motylkiem. Zefirek mi się bardziej podoba i jest bardzo dobry opis, natomiast motylek ma napęd pchający i nie zdemoluje mojego silniczka. Outrunner GWSa ma długą ośkę i nie chce jej zniszczyć. Nie wiem co wybrac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.