Skocz do zawartości

Deskorolka elektryczna


TOMEK.CEKALA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na spacerze rozmawiałem z mężczyzną i jego wnuczką, którzy jeździli na takich.

Jedyna rozbieżność między opisem z allegro to dystans określili na 15 km (nie 20km)

Nie wiedzieli również na jak długo starczają baterie w zestawie. Allegro również nie podaje ilości ładowań pakietu. Potem trzeba kupić nowy.

Jak dla mnie jeździ to dość wolno. Stoisz rozkraczony i jedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dla mnie, tylko dla chrześniaczki na komunię więc z tą prędkością to nawet lepiej że za szybko nie jeździ, oglądałem taki sprzęt u nas w sklepie, ale sprzedawca nie potrafił wiele powiedzieć wręcz odniosłem wrażenie że nie wie co sprzedaje.

Wyglądała identycznie jak ta z allegro, nawet parametry identyczne ale akumulator niewiadomego pochodzenia a cena 1045 zł.

Rozmawiałem również ze sprzedawcą z allegro no i ten raczej wie co sprzedaje, przynajmniej z rozmowy tak wynikało no i co ważne ta z allegro ma pakiet samsunga co raczej dobrze rokuje, bo z tymi  no name to różnie bywa, z tego co czytałem to nawet pożarem grozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.