Skocz do zawartości

Śmigła GWS nowy standard czy podróbka???


Autsajder1983
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W swoim "Łosiu"używam śmigieł GWS 7035.

Próbowałem też kiedyś "GWS style" - nie polecam. Masakryczne wyważenie, słabe wykonanie, ogólnie nie warto.

 

 

Ostatnio w dwóch niezależnych sklepach (jeden internetowy, drugi stacjonarny) kupiłem coś co było opisywane przez sprzedawców jako GWS 7035.

Jednak do końca nie jestem przekonany czy są to oryginale GWS czy coś na kszałt GWS style.

 

Wykonanie podobne do GWS jednak minimalnie inny kolor i materiał.

Na standardowym GWS jest opisana jednej łopacie GWS na drugiej EP7035.

Na kupionych ostatnio tylko EP 7035

 

Dodatkowo co bardziej mnie zdenerwowało w "oryginalnym GWS" nie musiałem stosować pierścienia redukcyjnego ( z silnikiem 2204 14T). W "nowym" jest taka konieczność.

 

Mam do was takie pytanie:

Czy GWS zmienił standard, czy może sprzedawcy sprzedają "GWS style"??

 

post-5751-0-58831700-1496750787_thumb.jpg

 

post-5751-0-95021000-1496750889_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

GWS to GWS . Widziałeś gdzieś fabrycznego mercedesa bez logo ? Bo takie rzeczy o tylko w Made by China, To ciemniejsze to podróbka. GWS ma mieć wszystkie swoje znaki i jednakowy wzór opisu rozmiaru śmigła . Latałem na jednych i drugich i nie zauważyłem aż tak DUŻYCH różnic w osiągach może model był WYROZUMIAŁY ? Na pewno była różnica w cenie a trwałość przy twardym lądowaniu lub krecie taka sama - potrzebne był następne śmigło . :D  :D  :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginalnym nie ma okrągłego otworu tylko taki w kształcie nakrętki. W drugim miejsce na nakrętkę jest tak jakby głębiej a na styku śmigła z silnikiem okrągły otwór.

Nie jest fajne jak ktoś sprzedaje podróbkę za cenę oryginału.

Poza tym nie daje pierścienia redukcyjnego i trzeba kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.