Skocz do zawartości

USB grabber niebieski ekran


Jarek1925
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam krótkie i proste pytanie, czy po podłączeniu easycap do telefonu i włączeniu aplikacji FPViever powinien pojawić się niebieski ekran? Easycap nie jest podłączony do żadnego odbiornika, chodzi mi tylko czy to naturalna reakcja. Telefon posiada OTG i wykrywa grabber. Załączam screeny z obu aplikacji do FPV

post-20250-0-76972800-1497853558_thumb.png

post-20250-0-09273300-1497853566_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Trudno powiedzieć. Lepiej działać bardziej systematycznie, np zacząć od podłączenia odbiornika albo kamery. Albo urządzenia które generuje na obrazie menu albo jakiś napis, żeby wiedzieć czego się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Odtwarzanie wideo na telefonie może być kapryśne i wnosić nowe błędy. Easycap może mieć różne chipsety które mogą zachowywać się w różny sposób. Zacznij od podłączenia kamery i wszystko będziej jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem, wgranie filmiku za dużo by trwało ale już działa ok, ten blue screen to po prostu brak sygnału, gdy na chwilę odłączyłem kamerę to się pojawił, gdy podłączyłem to z powrotem ładny obraz wrócił także wszystko w porządku,

 

Sorry że narobiłem paniki ale chciałem na początek tygodnia przed pracą sprawdzić czy działa. Nie chciałem się stresować cały dzień w pracy że coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.