Skocz do zawartości

Witam


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mam na imię Czesław i mam 28 lat

Pochodze z Ustrzyk lecz jestem przedstawicielem handlowym i jeżdżę po całej Polsce, baza firmy mieści się w Krakowie i tu mieszkam.
Kocham ustrzyki i lubie spędząc czas chodząc po górach.

 

Od wielu lat interesuję się modelarstwem lecz dopiero teraz mam czas żeby wrócić do zainteresowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam jeszcze zrobić?

Zdjęcie dowodu? Prawo jazdy? Akt chrztu w trzech kopiach? Upoważnienia rodziny do trzeciego pokolenia do korzystania z forum? Opłate wnieść? To tylko forum od którego chcialem zaczerpnąć pewnych informacji a żeby się tu dostać to trzeba chyba hakerem być i tylko włam wchodzi w gre.

 

 

A może laske adminowi? Może mi ktoś wyjaśnić co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesiek ,na poważnie to Twój trzeci post w tym temacie powinien Cię eliminować z tego forum....

Ale załóżmy że nie wiedziałeś ,nie doczytałeś, że na forum nie dopuszcza automat tylko moderator/rzy który nie siedzi i nie oczekuje aż łaskawie poprawisz swoje powitanie i będziesz oczekiwał natychmiastowego przyjęcia na forum.

Gdyby Twój pierwszy post wyglądał jak 3 -ci to już dawno śmigałbyś po forum a tak to głupie dyskusje ;) .Liczę że z racji zawodu nie będziesz Nam nic wciskał :P .

 

Przy okazji ,uwielbiam Bieszczady ,szczególnie Solinę :) .

Witaj więc na forum :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.