Skocz do zawartości

Wstawka z historii...


cZyNo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrała je NSDAP, uzyskując 44% głosów, a po unieważnieniu głosów komunistów otrzymała ponad połowę mandatów. Nowy Reichstag uchwalił specjalne pełnomocnictwa dla rządu na okres czterech lat: dawały mu one prawo do wydawania ustaw i uchylania konstytucji. Umożliwiło to wprowadzenie szeregu zarządzeń formujących państwo totalitarne: rozwiązanie wszystkich partii poza NSDAP, obsadzenie przedstawicielami partii ważniejszych stanowisk, rozbudowę policji politycznej i aparatu terroru.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje ze przyszly zmiany i grunt wam sie zaczyna palic pod stopami ?

Jakim "wam"? I co ma oznaczać, że komuś "pali się grunt pod nogami"?

Skończ z osobistymi wycieczkami i insynuacjami albo przenieś się na inne forum.

 

Jeśli temat nie zostanie wcześniej zamknięty wnioskuję do moderacji o upomnienie kolegi, żeby się zanadto nie rozkręcał. I uzupełnił profil.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie trzeba będzie temat zamknąć, bo "polityczny" aż nad to... Jakieś analogie do "niczego nie przystające", nic o naszych latających zabawkach / toż to forum forum wyłącznie od tego/ i jeszcze komuś "coś zaczyna się palić pod nogami"... Zgroza i horror w najczystszej postaci. A może po prostu trzeba się pochwalić: fajną transmisję dzisiaj wieczorkiem w TVN widziałem, a wczoraj jakoś tak całkiem niespodziewanie dowiedziałem się, jaką to zdradziecką mam mordę i jaką to kanalią jestem. Wreszcie wiem i całkiem mi z tym dobrze. A Wam? Lepiej jednak nie piszcie, bo znowu coś komuś się pod nogami zapali... Albo któryś z "prawdziwych" modów autentycznie się wkurzy i i szlaban założy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny temat ! :wacko:

Takie powinny pojawiać się co jakiś czas aby Ci z naszego forum co nie wiele mają do powiedzenia na codzień na forum mogli sobie popisać ,wyżalić się ,wrócić i przypomnieć o sobie. Witamy znowu ,nawet moderatorów z przypadku.

Jeśli Admin nie zamknie go do wieczora z przyjemnością to zrobię ,zgodnie z zasadą forum-do tego czasu jęczcie ,beczcie ,biadolcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co złego w tym temacie. Puki co nikt się błotem nie obrzuca a co złego jest w wyrażeniu swoich nieraz krytycznych poglądów. Nie nakręcajmy się na usuwanie tematu, moderację upomnienia itp. Nic złego się nie dzieje, a najgorsze co można teraz robić to milczeć i samemu sobie usta kneblować żeby tylko nie drażnić tej "dobrej" strony. Nie wiem czy to ważne dla "dobrej zmiany" ale skoro USA nas już delikatnie upomina to dobrze to nie rokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.