Skocz do zawartości

Traxxas Revo 3.3 nie odpala


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moj Traxxas Revo 3.3 podczas jednej z jazd wykrecil dachowanie i zgasl, od tej pory nie chce mi silnik odpalic.

 

Zmienilem swiece, sprawdzielm okablowanie,ale on nawet nie "kaszlnie"

Widze, ze nawet nie zaciaga paliwa, wczesniej jak mi nie chcial odpalic to wyciekalo z tlumika paliwo, teraz kompletnie nic.

Nie mam pomyslow, dlatego prosze o rady.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ssak w baku po dachowaniu nie poszedł może przypadkiem pod sufit i teraz zaciąga jedynie powietrze?

Jaki ssak? W zbiornikach samochodowych nie ma.

Ściągnij wężyk od podciśnienia i dmuchnij.

Jeżeli nie poleci to na nadajniku przytrzymaj gaz i dmuchnij.Jeżeli wtedy poleci to znaczy że przepustnica jest całkowicie zamknięta i silnik był źle wyregulowany.Nie miałeś problemu z temperaturą silnika? 3.3 łatwo się przegrzewają i generalnie często lądują w śmietniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.

Dzis udalo mi sie odpalic autko, wziolem strzykawke i podlaczylem do wezyka, odpalajac wstrzyknolem paliwo i autko zaskoczylo, teraz zasysa paliwo bez problemu.

 

Mam jednak problem, ze samo jedzie, jak wcisne hamulec to sie zatrzymuje, ale jak puszcze to jedzie. Staralem sie regilowac przepustnice, ale nie widze za bardzo efektu.

Nie wiem jaka to przyczyna, moze ma ktos jakis pomysl?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam ponownie.

Po delikatnej regulacji sprzegla wqszystko zaczelo byc ok, ale mam nowy poblem i troche jestem juz tym zmeczony.

 

Mianowicie, nie wiem dlaczego, ale dzis na nowej swiecy pojezdzilem tylko 5 minut, poprzednia wytrzymala godzine.

Ponownie na EZ pali sie tylko jedna lampka, wiec swieca nie dziala poprawnie, zauwazylem tez ze podczas jazdy tracil troche moc momentami.

 

Czy to moze zalewanie swiecy czy co moze byc przyczyna?

 

Z gory dziekuje za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.