Skocz do zawartości

Funtana w kukurydzy i z kukurydzy


romsonic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Tak się złożyło że lot Funtaną był prowadzony na fali 35MHz i mimo mimo to.....został zagadany towarzystwem   i pilot przeoczył fakt pustego baku,więc model nie doleciał na powietrzu bez paliwa do obszernego lotniska,jeno wybrał tę amerykańską zarazę,kukurydzę[nota bene ,gorsza od stonki ]. Tyle o przyczynie,a na fotkach akcja poszukiwawcza i trzech muszkieterów w tle,a może w jupiterach... :)

Oby tak wszystkie się kończyły.....

post-3722-0-26410400-1502920223.jpg

post-3722-0-05609800-1502920245.jpg

post-3722-0-97593700-1502920259.jpg

post-3722-0-02468600-1502920281.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

W moim przypadku był fajny żagiel nad kukurydzą, ale nagle się skończył i zrobiło się mocne duszenie przy jednoczesnej zmianie wiatru. Zdążyłem już prawie wylecieć z nad pola, ale stwierdziłem, że jednak z wiatrem może mieć prędkość wystarczającą do uszkodzeń i zawróciłem pod wiatr. Ostatnie pół metra wysokości zszedlem windą w dół bez żadnej prędkości względem ziemi, co pozwoliło na delikatne posadzenie modelu na roślinach. Plus taki, że dokładnie widziałem gdzie usiadł. Minus, że to nic nie dało. Dopiero za drugim wejściem znalazłem model.

Oczywiście u mnie strat zero z tego powodu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.