Skocz do zawartości

UWAGA wysoka aktywnosc sloneczna dziś (śr.6.09.17r)


krewetki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA !! na wysoką aktywność słoneczną. Poziom G2 - czyli mogą pojawić się zakłócenia w eterze.

 

Ja nie idę dziś latać i jutro też się zastanowię - czyli sprawdzę na poniższej stronie:

 

 

 

artykuł:

http://infostavanger.pl/2017/09/05/burza-sloneczna-dotrze-naszej-planety/

 

strona obserwacyjna:

http://spaceweather.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

Ja nie idę dziś latać i jutro też się zastanowię

 

Ja plamami na słońcu się nie przejmuję i bym latał ale... pada bez przerwy już kolejny dzień, to jakaś masakra. Jeszcze dopiero co atakowały komary, a teraz będzie mokro i zimno, i tak do wiosny a potem znowu upał i komary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja plamami na słońcu się nie przejmuję i bym latał ale... pada bez przerwy już kolejny dzień, to jakaś masakra. Jeszcze dopiero co atakowały komary, a teraz będzie mokro i zimno, i tak do wiosny a potem znowu upał i komary :)

 

Hehe, a ja żyję pod tym samym niebem a mam tak że jak jest nieznośny upał to myślę o tych zimnych dniach kiedy maże o cieple, jak jest zimy dzień to przypominam sobie jak mi dogrzewało i znów jest super. Co do komarów, to wkurzają ale można sobie wyobrazić je w beznadziejnej ucieczce przed śmigłem mojego Champa :)

Czym latasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te odstraszacze działają na "zwykłe" komary, czy też na takie w wersji hard, jakie często się spotyka na naszych łączkach? Jeszcze tydzień temu kłuły jak wściekłe, a teraz zaczynam do nich tęsknić :)

 

 

 

Czym latasz?

 

Własnej produkcji hexacopterem i dużymi samolotami (powerzone 2600, a pracuję teraz nad 4-metrowym DG-808 pod FPV). Nawiązując do komarów, dziwi mnie nieco że nie ma ich na krawędziach natarcia skrzydeł, podczas gdy w rzeczywistych szybowcach są. Ale może brudne śmigła koptera to przemielone komary? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.