Skocz do zawartości

SZD 6-X Nietoperz


Karol93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Masz na mysli to, że sa ładniejsze modele? Lepiej latające? No ok. A mnie na przykład Nietoperz się podoba i wiem że można zrobić model tak, żeby latał bez zarzutu. Jesli Autorowi wątku podoba się ten szybowiec, to niech go buduje! Jemu też się podoba. Każdy ma jakiś gust, z tym że gust jak tyłek - każdy ma swój. Więc po co cała ta afera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no to już wybudowałem :\\\ Licytowałem sie o plany, ale poszły za 43zł, a jak dla mnie za same plany to już troche za dużo... :\. Postaram się przekonać tego Pana co zalicytował, że moge mu zapłacic, ale czy jest szansa żeby mi je skserował ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego to odrazu zdeterminowany ?:) Po prostu mam chęć wybudować coś troche odmiennego :). Skrzydełka w wersji alpha zrobie styro, jesli bedzie latać przyzwoicie, to sie pomysli o zrobieniu ich w wersji konstrukcyjnej :).

 

PS. Są bardzo spore szanse że uda się załatwić kopie planów ( thx Rob Mc Fly ;) )! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.