Skocz do zawartości

Jak nie zostałem milionerem


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jezuuu... Naprawdę jest jeszcze ktoś, kto się łapie na te historyjki? Odziedziczony bajeczny spadek, złoto dla zuchwałych z Nigerii, czy akcje dobroczyńców? Naprawdę, świat i ludzie nie przestają mnie zadziwiać. Przecież te numery w sieci krążą od 10 czy 15 lat, oszukano dziesiątki tysięcy ludzi, napisano na ten temat setki razy i ciągle ktoś wierzy w dobre wróżki? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka cytatów ze Stanisława Lema, które chyba nic nie straciły na aktualności...

 

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

 

Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.

 

Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta.

 

 

może dlatego, że wraz z rozwojem technologii  ...

 

im bardziej zaawansowane technicznie (doskonalsze!) medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane.

 

i (to już z polityki), chyba prorocze...

 

Na szczęście Kaczyńscy przeminą, choć zdążą popsuć gospodarkę. Czeka nas zastój. Ale tylko przez cztery lata. Potem naród jak koń, któremu ktoś przystawił kaktus pod ogon, zacznie wierzgać i wszelki ślad po bliźniakach zaginie. Oni po prostu znikną w tym bezmiarze obietnic bez pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
W dniu 16.10.2017 o 12:47, RomanJ4 napisał:

Kilka cytatów ze Stanisława Lema, które chyba nic nie straciły na aktualności...

Cytat

 

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

:D cytat fajowy ale nie jest z Lema, choć jest jest przypisywany Lemowi powszechnie ;)

To coś jak z propagandą (nie tylko pisowską, ale ogólnie propagandą?) kłamstwo powtórzone 1000 razy wydaje się prawdą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.