Skocz do zawartości

Cześć Wszystkim :)


Gość tom_tom

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim :)

Nazywam się Tomek Konior i jestem z Bielska-Białej :) W modelarstwie najbardziej ciągnie mnie latanie czym się da, na zboczach naszych pieknych Beskidów. Interesuję się także małymi modelami elektrycznymi. W zimie - śnieg i narty, a wieczorami oczywiście naprawa tego co się w jesieni utłukło, ewentualnie budowa czegoś nowego :)

 

Pierwszy model - w przedszkolu, w średniakach, pani dała mi uwagę za zrobienie modelu z papieru i rzucanie nim po sali.

 

Pierwsze narty - "Żbiki" produkcji Polsport :) - zaczęło się w maluchach lub w średniakach :) w starszakach wyrwałem z nich wiązania podczas kraksy, ale nogi całe :)

 

Pozdrawiam - Tomek

 

P.S. pracuję nad awatarem, nie mam pojęcia, jak go samodzielnie dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękuje za ciepłe powitanie :)

 

Ostatnio zabrałem się do pracy i napisałem loga z budowy Katany Mini - jak na razie zamieściłem na naszym Forum tylko link na RC Groups, ale obecnie przekształcam to na wersję PL i za niedługo wkleję na Forum.

 

(temat jest na "Elektryki" / "PA Katana Mini - gotowy do oblotu :)")

 

http://www.szabatowski.com/forum/viewtopic.php?t=903

 

Pozdrawiam serdeczie !!!

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.