Skocz do zawartości

TIGER MOTH relacja z budowy.


PAWEL B

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Kamil a jak tam zaczynasz budowac swoj model.

Wiesz Paweł czasu mało , ale znalazłem ciekawą koncepcje na duży model ,,patyka,,.Podobne do Basic.Ale nie wiem co i jak czy to zbuduję , bo mam dużo wątpliwości.A jak nie to coś dużego ze styro. itp.Nie wiem jeszcze sam.Na razie nie mam głowy myśleć o modelach bo ostatnio miałem mały wypadek na Pocket Bike-u i trochę bardziej myślę o sobie niż o modelarstwie.Do wiosny coś wymyślę.Pozdrawiam i życzę powodzenia w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów :)

Jako że bywam czasami u Pawła w jego modelarni - mogę powiedziec wiele na temat jego zdolności manualnych - ten "gość" potrafi cuda robic z balsy :)

 

A wracając do tematu - Paweł - prace idą Ci bardzo szybko - jak ostatnio bylem u Ciebie to widzialem wycięte wręgi i nic wiecej a tu ledwo kilka dni mineło a kadlub prawie gotowy do oklejania :) Oby tak dalej bo ja na pewno nie opuszcze dnia w którym będziesz go oblatywał.

Jak bedziesz mial jakes postępy to oczywiscie wstawiaj fotki - a pewnie i tak niebawem się zobaczymy na lotnisku bo pogoda ma sie wyklarować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dotychczasowe prace wygladaja tak.

tmblk3.jpg

w800.png

Podwozie w modelu bedzie inne ale narazie czeka na pospawanie te co widac na zdjeciu to tylko chwilowo zalozone do zdjecia.

Tomek zlotami to sie zobaczy jeszcze, a co do mojego TM to wiesz robie go codziennie po troszku.

Mam pytania do Pana Henryka .

1.Nie wiem jakie zastosowac dzwigary do skrzydel na planach mam listewki 16x6 a ogladajac Pana budowe skrzydelek wydaje mi sie ze sa mniejsze.

2.Wymyslilem sobie ze baldachim pokryje blaszka falowana z puszki po kukurydzy tylko tez nie wiem czy nie bedzie to za ciezkie. Blaszka ma 0,4mm gr.

pkhn4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem model TM Henia i tak mnie zauroczył że zakupiłem tartaczek TM trochę mniejszy niż twój.Kadłub mam prawie gotowy, może do wiosny uda się skończyć :D .Jeśli chcesz zrobić pełną makietę to sprawdz czy rozstaw fal i ilość zgadza się z oryginałem.Zapowiada się fajny model :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.