Skocz do zawartości

kierowanie kierunkiem lotu z rolling harrierze ??


Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja latam w MODE 2 :roll: i nie będę ukrywał że jest chwilami ciężko z tym rollem :evil:

 

Jak na razie latam na symulatorku by nauczyć się odpowiednich odruchów, żeby się nauczyć tej figury. A potem na lotnisku próby.... jak poskładam moją Extre :lol2:

 

problem stwarza mi kierunek :? kierunek mam na lewym drążku z gazem i chwilami przy zmianie kierunku skacze gazem do góry a w tedy modelik obraca się nie tak jak ma :?

 

dodatkowym problemem jest wyczucie wychyleń. zdarza mi się że znacznie przesadzam....

 

No i dla ułatwienia startuje z żylety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No w mode 2 zdecydowanie trudniej to zrobić ale się oczywiście da. rok temu sam o to samo pytałem ale po kilkunastu godzinach na symulatorze i w realu zaczyna to wychodzić.

Trzeba cały czas podtrzymywać kierunkiem i wysokością, ruchy wykonywać w rytm obracania się modelu a zakręty uzyskuje się dzięki przesunięciu fazy swoich ruchów względem obrotu modelu i jak przyspieszasz ruchy to model zakręca w stronę przeciwną niż wychylone masz lotki a jak opóźniasz swoje ruchy względem obrotu modelu to model będzie zakręcał w tą stronę co masz drążek lotek wychylony.

 

Po kilku h ćwiczeń będziesz już ósemki poziome kręcił a jak do tego nauczysz się operować dobrze gazem i orientować się w tym wszystkim to i ósemki pionowe wykręcisz.

 

proponuje AFPD i pomarańczową extrą ćwiczonka. fajnie się nią ta figure robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam. Mam pytanie m. in. do użytkownika darkarll.

Panie Darku, w którym momencie wychyla Pan lewy drążek w róg? Gdy model jest na boku czy na płasko? Jak to jest z gazem? Dodajemy w jakimś określonym momencie?

 

Ćwiczę rolling harriera w kółko i szczerze powiedziawszy nie za bardzo mi to wychodzi nawet w Aerofly..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam!

 

Już kiedyś odzywałem się w dziale 3D

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=18371

i naprawdę polecam ten elementarz! Sekcja intermediate.

 

Co do rolling harrier oraz innych harrier'ów to dokładniejszy link w tym miejscu:

 

http://www.jamesballard.co.uk/newwildwings/pages/intermediate/intermediatemenu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.