Skocz do zawartości

RWD 6 1:3 i 1:3,5 relacja z budowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj silnie wiało więc latania w Podwarpiu nie było.

Siedząc w domu zrobiłem świece do imitacji cylindrów i przewody.

 

rwd6357.jpg

 

Już silnik wygląda jak w samolocie,ale jeszcze nie koniec imitacji silnika brakuje rur wydechowych,które zrobię z rur plastikowych,wtedy będzie zakończona imitacja silnika,a całość imitacji będzie wykonana z 325 elementów.

 

rwd6364.jpg

 

rwd6367.jpg

 

rwd6371.jpg

 

Ps.Pawełku na forum nie ma panów tylko Henryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Henryku podziwiam pana pracę od początku i kibicuję. Mam pytanie dotyczące osłony silnika. W którymś poście na początku poruszono temat nieosiowgo wyjścia piasty śmigła w oryginale, a na Pana fotkach widać idealną oś. Czyżby odstępstwo od oryginału?

 

Przepraszam i odświeżam.

 

To RWD 9 miał to przesuniecie osi. Wyczytałem na tym forum w innym temacie i pomieszało mi się z RWD 6. Można się pomylić, bo te samoloty są do siebie bardzo podobne. b :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Szanowny Panie

Przystąpiłem do wykonywania planów RWD-6 na pdst. Planów Modelarskich i opracowań W.Schiera. Chciałbym wiedzieć na pdst. jakich materiałów są opracowane plany wykonawcze makiet RWD-6 które Pan buduje. Czy istnieje możlwość skorzystania z tych planów.

Z wyrazami szacunku J.Jerzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego janusz jud,planów wykonawczych makiety RWD6 niema tylko samolotu,ja buduję model makiety w skali 1:3 właśnie z tych planów W. Schiera.

Plany wykonawcze modelu musisz opracować samemu,materiały dobierać do wielkości budowanego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.