Skocz do zawartości

http://www.modelmaking.pl/


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem człowiek który "lubi wybaczać" ale to już przegięcie. Zamówiłem balsę, listwy i śmigła w sklepie model making. To że śmigieł nie było to szczegół, poprosiłem o większe troszkę(zamiast 7x6 to 8x6), pan powiedział ze dobrze, wszystko już załatwione. Ja przelewam pieniążki na paczkę priorytetową, to mi po 1tyg dopiero doszła nie zapominając o tym, że śmigieł nie było (chociaż zapłaciłem), to i "drzewo" było zapakowane w bibułkę i karton giętki i zamiast listew mam kawałki. Jedyne z czego jestem zadowolony to balsa bo jest cała tylko postrzępiona na końcach (meszek taki) :evil:

 

Naprawdę sklep nie poważny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Kamyczek_RC

Mam dobrą radę zamawiaj sobie w sklepie www.modelemax.pl wielokrotnie byłem przy pakowaniu przesyłek i widzaiałem jak są starannie pakowane paczki . Bedziesz miał szansę dostać balsę w listwach a nie patyczki do kleju ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Generalnie Listwy z balsy można śmiało łączyć po skosie klejone dobrym klejem CA zawsze pękną poza łączeniem . Może teraz przyślą ci butelke CA co byś miał czym sobie pokleić te listewki na 125cm :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie miałem z tym sklepem problemu aż do ostatniego zamówienia.Dostałem mail potwierdzający zamówienie i na tym się skończyło.Paczka nie doszła a minęło już ze dwa miesiące.Szkoda,mam takie odczucie że ten sklep nie nadąża za potrzebami rynku modelarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze został jeden myk, zamówiłem sosonwe a dostałem cięższe bukowe listwy :evil: Powiedziano mi że jeśli coś zamówię dorzucą mi te dwie listwy jako gratis, co mi po listwach gratis jak ja będę musiał za przesyłkę płacić a nic nie potrzebuje zamawiać. (te tez pewno by połamano na PP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubie już tego sklepu :evil: . Jak kiedyś zamówiłem u nich balse, listewki i śmigło do gumówki z obsadką 200 mm to paczka była tak zapakowana że przez ten karton prawie było widać co jest w środku. Tak więc zamiast 1 metrowych może 10 listewek i 3 arkuszy balsy 1 mm dostałem to wszystko tak połamane że największy kawałek miał coś ok. 15 cm. A na koniec jakby było tego mało to śmigło zamiast 200 mm miało 150 mm, nie miało obsadki oraz było tak krzywe że po naciągnięcu gumy w samlocie i wypuszczeniu go tak nim kręciło, że poprostu skręciło kadłub :( . Gdy tata zadzwonił tak sie na nich wydarł, a oni powiedzieli, że to poczta przepakowała paczkę (śmiech na sali normalnie :rotfl: ). Więc ja już w tym sklepie nic więcej nie zamówie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubie już tego sklepu :evil: . Jak kiedyś zamówiłem u nich balse, listewki i śmigło do gumówki z obsadką 200 mm to paczka była tak zapakowana że przez ten karton prawie było widać co jest w środku. Tak więc zamiast 1 metrowych może 10 listewek i 3 arkuszy balsy 1 mm dostałem to wszystko tak połamane że największy kawałek miał coś ok. 15 cm. A na koniec jakby było tego mało to śmigło zamiast 200 mm miało 150 mm, nie miało obsadki oraz było tak krzywe że po naciągnięcu gumy w samlocie i wypuszczeniu go tak nim kręciło, że poprostu skręciło kadłub :( . Gdy tata zadzwonił tak sie na nich wydarł, a oni powiedzieli, że to poczta przepakowała paczkę (śmiech na sali normalnie :rotfl: ). Więc ja już w tym sklepie nic więcej nie zamówie.

 

to poczta moze przepakowYWAC paczki? lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... Oni raczej nie mają prawa rozpakować nawet paczki a co dopiero przepakować. Krzyk za pierwszym razem nie warto stosować, raz zadzwonić się dogadać, drugi raz jeśli nie pomoże i za trzecim dopiero być niemiłym. Tak moja mama nie dała się oszukać Telekomunikacji polskiej, na 220zł :twisted:

 

kolejne potwierdzenie że sklep robi sobie "żarty" z ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

To ja jeszcez raz w tym temacie. Zamawiałem 2 raz w tym sklepie poniewaz była mi potrzebna piłka włosowa, brzeszczoty i kilka listew. Własnie dostałem paczkę. I.............. jest super pancernie zapakowane w podwójny karton wszystko zapchane buibułą a listwy całe. Rożnie to jest z tymi sklepami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja kiedyś kupiłem w MM z 60 listewek sosnowych i 4 arkusze sklejki 100 cm x 25 cm.

No tanie to nie było, ale mówię sobie że jak się płaci tak się ma.

Nic bardziej mylnego - listwy w sumie OK (jedna pęknięta) ale sklejka to porażka.

Były 0,8 mm gr i 4 mm gr ta 4 mm była wypaczona tylko w jednej płaszczyźnie, ale ta 0,8 to kompletne śmigła.

Oczywiście wystosowałem do w/w firmy zapytanie co ja mam z tym zrobić (nie za to zapłaciłem).

Odpowiedzi nie uzyskałem żadnej.

Ot po prostu - klient zapłacił i ma się go gdzieś.

Firmie MM raczej podziękowałem za współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rzadko zaglądam do tego sklepu. Do zakupów zmusił mnie brak oferty u konkurentów. Jako jedyni maję listwy lipowe, które potrzebuję. Paczka przyszła dość szybko i starannie zapakowana. Po otwarciu mina zrzedła, dostarczyli sosnowe :evil: .

Krótki mail do sklepu, odpowiedź szybko, z przeprosinami i ofertą bezpłatnego zatrzymania już przysłanych listew. Następna paczka równie starannie zapakowana i już z właściwą zawartością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.