Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick to Gucio. Budowałem i będę budował maszyny wadze kilku ton modele latające zawsze podziwiałem. Mam 44 latka J i lubię spokój także na niebie (głośne sprzęty mnie wqr...piiiiiiiiiiii ).Lubię to co lata sobie tak oooooooooo, jak i to co lata sobie bo tak zostało skostruowane. Coś tam potrafię (czasami sam sobie się dziwię)ale, lubię wyzwania.Jak będę mógł napewno pomogę.

Pozdrawiam Gucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oj świat modelarski jest naprawdę malutki. Czasami nam się tylko wydaje że jesteśmy wielką częścią całości, ludzi tak cierpliwych aby zechcieli zająć się modelarstwem jest bardzo mało, a jeszcze znali się choć troszeczkę na pedagogistyce to marzenie. Lubię modelarstwo rc ostanio. Spotykam ludzi bardzo życzliwych dla innych. To jest naprawdę miłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.