Skocz do zawartości

BF 109 D


Osa

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam nadzieję, że dzisiaj sprawdzę czy będę walczył z nim czy z innymi przeciwnikami. Oblot odbędzie się w samotności bo nie ma komu sfilmować pierwszego wyrzutu. Mam dzisiaj wolne wieć pobiegnę na łączkę przed blokiem.

Wzniosu nie ma bo to przerobiony plaskacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu silnych wiatrów zza Zakaukazia na froncie wschodnim oblot nie mógł się odbyć. Długo czekałem z nosem przy szybie obserwując wszelakie gałązki mogące wskazać siłę wiatru, a ten niestety był coraz silniejszy. Może z rana się uspokoi i tak mam wolne więc może....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie będę czarował. 1:0 dla ME 109. Nie dał mi żadnej szansy. Nawet nie moge stwierdzić co jest nie tak. "Lot" był zbyt krótki, może by było inaczej gdybym mógł się dostać na trawiaste "lotnisko" ale zbyt wysoka woda w rowie okalającym była zbyt wysoka, a lodu prawie nie było. Musiałem spróbowac na zaoranym polu i to okazało katastrofalne.

Zniszczenia: Pęknięta końcówka skrzydła, wykrzywiona lotka, wyrwane mocowanie silnika.

 

Niestety wczoraj musiałem "troszkę" popracowac szkoda, że od 5.00 do 23.15 ale takie jest życie.

 

W momencie gdy to piszę klej schnie, skasowałem praktycznie skłon i wykłon spróbuję zacząć od ustawień zerowych i powoli dojdę co i jak mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wypuszczam znad głowy, spod ręki to jestem za cienki na taki start. Raz spróbowałem i straciłem trochę depronu.

Obawiam się, że lotki mają za małe wychylenia bo prawie na nie reagował.... co ja piszę na nic nie reagował. Pewnie by lepiej zareagował jakbym parę @$##&$& rzucił w powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że to nie będzie kolejny nielot w mojej "kolekcji".

Skrzydła są sztywne nie będę robił prób obciążeniowych.... drugich nie mam, aż do soboty lub niedzieli bo jadę wycinać drugi komplet gdyby próby w locie okazały się totalną porażką. No i wytnę sobię ESĘ ze styropianu już ze skrzydłem z profilem. Jako, że EPP nie dotarł do tej pory musze użyć sytro przy okazji sprawdze pliki czy jest dobrze wszystko spasowane.

 

Jestem bardzo głodny latania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.