Skocz do zawartości

BF 109 D


Osa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko 8x4 i jakąś 9-tkę GWS-a. Nie no ciągu to mam, aż nadto w pokoju sprawdzałem zawis gwarantowany.....

Ale może faktycznie z 9-tką będzie spokojniejszy... sprawdze oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i lata. Nawet odważyłem się go wypuszczać spod ręki. Żonka utrwaliła moje zmagania na komórce i postaram się to wrzucić (jakość nawet niezła jak na komórkę). Wiało trochę mocniej niż bym chciał.

Zmianom uległo skrzydło dodałem wznios niby minimalny ale jednak i powiększyłem wychylenia lotek. Lata szybko nawet pod wiatr akrobacji nie próbuję na razie wylatam ze dwa pakiety więcej i może wtedy?

Zobaczymy.

Filmy:

Nie umiem zmontować filmów w jeden wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nerwowy ten model. Najważniejsze, że lata :-)

 

Nie umiem zmontować filmów w jeden wybaczcie.

 

W "Akcesoriach" masz standardowy, windowsowy program "Movie Maker". Skoro ja potrafię go obsłużyć to Tobie też się uda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nerwowy ten model. Najważniejsze, że lata :-)

 

Może to moja wina bardzo dawno nie latałem przyznaję się bez bicia.

 

Tu mam pytanie do kolegów Kombaciarzy czy któryś z Was mógłby ten model wypróbowac?

Prześlę wycięte części do montażu nieodpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, co ty mu chcesz zamordować taki piękny model.Piotrek jak wleciał w kombata z depronu to nawet frytek nie było, a wyposażenie trzeba było szukac .Piotrka zaś KI 61 nawet nie zgiął śmigła.

Adam na zawody zrób coś z EPP a ten model zostaw sobie do polatania ,szkoda by go było bo ładny jest :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Jestem przekonany pierwsza płyta EPP w drodze. Na pierwszy ogień pójdzie BF109 w tej samej rozpiętości. Na Łask pewnie nie zdążę się nauczyć latać ale będę pisał o nim tutaj żeby nie śmiecić w dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym śmieceniem to bez przesady narazie mamy tak mało tematów, że kolejny nie będzie chyba problemem :D

 

a przy okazji z epp kadłub będziesz robił pełny, czy też konstrukcyjny :?:

 

skrzydło płaskie czy z profilem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadłub pełny, skrzydło z profilem oczywiście. Mam spore możliwości w wytworzeniu takiego modelu jeśli tylko ploter będzie ciął poprawnie EPP nie widzę problemu. Pliki już zrobiłem tylko podjechac i wyciąć.

No i mam pomysł żeby do takiego samego kadłuba jak wersja doświadczalna dołożyć skrzydło profilowane ale już całość z EPP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.