Skocz do zawartości

Witam !


KiD

Rekomendowane odpowiedzi

[shadow=red][glow=blue]SIEMA[/shadow][/glow]

 

8)

 

Mam na ime Kamil jestem z Bielska i mam szybowca LIPKA :D Dzisiaj mialem oblatywac Wicherka 10 ale za mocno wialo... :/

 

Przywialo mnie tu z forum Alexa poniewaz dostalem tam bana i nie moge pisac postow od kilku miesiecy :cry:

 

Modelarstwem interesuje sie od roku Panskiego 2005.

 

Bede wam sluzyl pomoca w miare moich mozliwosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czołem Kolego!

Skoro mówisz, że dostałes bana, to może pochwal się też tym, z jakiego to powodu go dostałeś? To także będzie jakaś wiedza dla nas, może pozamodelarska, ale o człowieku niewątpliwie. Witaj więc wśród nas i napisz o tym przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem za co... :/

Po postu gdy zmieniealem maia to zamiast gmail napisalem gamil :D

Dobrze wiemy ze nie mozna sie zalogowac na forum jezeli nie klikniemy w linka w mailu a maila niestety nie moglem odebrac:/ Do Alexa pisalem kilka razy ale on ignorowal maile ode mnie... Najwyrazniej przy takiej ilosci userow nie zalezy mu jednym czy dwoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Witaj.Ja u Alexa też się zarejstrowałem, ale coś nie wyszło i nie mogę się tam logować.Jednak nie mam nic do Alexa a że nie mogę tam być: trudno.Tu jest napewno większa swoboda wypowiedzi.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz musze przyznac ze Alex stworzyl tam niezla grupe userow ktorzy naprawde moga pomoc Ci jesli tego potrzebujesz. Ale mam nadzieje ze i to forum za niedlugo bedzie tak liczne :)

EDIT: PS: Skad macie takie duze avatary?! jak chce wstawic swoj to max rozmiar jest 50 pxl wys i 400 pxl szer :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witaj!

 

Co do avatara to musi on być umieszczony na jakimś serwerze. Taki serwer zapewniają admini ale równie dobrze możesz użyć fotosik.pl lub imageshack.us . Tam wystarczy dodać fotkę oraz skopiować adres URL, ostatnim krokiem jest wpisanie/wklejenie tego linku do odpowiedniej rubryki (Profil>Panel kontrolny avatarów)

 

 

Pozdrawiam, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.