Skocz do zawartości

SANWA RDS 8000 FHSS 2,4 GHz


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 miesiące temu...

hmm... Mam problem z ładowaniem mojej sanwy, a raczej ładowaniem przez port z boku. Mam ładowarke Multiloader 3. Kiedy włożę wtyczkę do aparatury, nie zaświeca się żadna dioda na ładowarce :evil: czy ktoś próbował ładować tą aparature przez port?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja dorzuce może małą informację która pewnie kiedyś komuś się przyda.

Maiałem nieszczęscie że urwałem antenkę od odbiornika przy dość poważnym uderzeniu o ziemie.

Jeśli ktoś bedzie kiedys potrzebował wymienić antenkę odbiornika to na allegro niech szuka antenek do WIFI w laptopach. Mają one takie samo złącze jakie jest wlutowane w odbiornikach sanwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Powoli oswajam się z aparaturą, wydaje mi się, że obsługa nawet do początkującego nie jest zła ale zobaczę jak mi pójdzie w praktyce.

Mam jednak pytanie, jak zmienić modulację MOD w etc jeśli nie mam dostępnej tej funkcji? albo czy ustawienie MOD może wpływać na jej funkcjonowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Proszę kolegów posiadających nadajnik SANWA RDS 8000 o pomoc.Wczoraj przyszła nowa

aparatura i na początku rozczarowanie.Po wstępnym sprawdzeniu funkcji nadajnika i jego współpracy z odbiornikiem wszystko było dobrze.Postanowiłem zwiększyć naciąg drążków bo dla mnie chodziły za lekko.Zgodnie z opisem w instrukcji odkręciłem tylną ściankę i zobaczyłem koniec anteny nigdzie nie podłączony.Sprzedawca ze sklepu powiedział mi,że

mam wysłać do serwisu przez sklep RIKU bo jest dystrybutorem.

Sam mogę ją przylutować lecz nie wiem gdzie.Bardzo proszę o pomoc .

Pozdrawiam Ryszard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę kolegów posiadających nadajnik SANWA RDS 8000 o pomoc.Wczoraj przyszła nowa

aparatura i na początku rozczarowanie.Po wstępnym sprawdzeniu funkcji nadajnika i jego współpracy z odbiornikiem wszystko było dobrze.Postanowiłem zwiększyć naciąg drążków bo dla mnie chodziły za lekko.Zgodnie z opisem w instrukcji odkręciłem tylną ściankę i zobaczyłem koniec anteny nigdzie nie podłączony.Sprzedawca ze sklepu powiedział mi,że

mam wysłać do serwisu przez sklep RIKU bo jest dystrybutorem.

Sam mogę ją przylutować lecz nie wiem gdzie.Bardzo proszę o pomoc .

Pozdrawiam Ryszard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tego nadajnika i nie pokażę gdzie ten kabel przylutować.

Dopiero inny użytkownik tego nadajnika pewnie to pokaże na zdjęciu.

Mam prośbę żebyś zrobił zdjęcie bo czegoś takiego jeszcze nie widziałem i pewnie nie zobaczę.

Jakim cudem jest coś takiego możliwe w nowym nadajniku????? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam panowie jaki konkretnie pakiet zasilania zastosować do tej aparatury? Oryginalny koszyk coś szwankuje mimo dobrze trzymających się kabli i dobrego styku baterii ciągle coś nie łączy:( Wcześniej jedna ze ścianek koszyka złamała się w pół pod naporem baterii może dlatego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Koledzy pomóżta, bo mój stary łeb już nie chłonie nowej wiedzy. Ło co loto?

Chcę ustawić sobie na tej aparaturze (SANWA RDS 8000) tak zwanego butterfly'a czyli po naszemu motyla. Nagrzebałem tak:


  • 1. Lotki na dwóch kanałach (2 - od lotek i 6 od klap) co by dało się je ustawić różnicowo zgodnie z instrukcją.
    2. Klapy pod kanałem podwozia z ustawieniem EPA 50%

Jak ustawie na P-F EPA na 100% do góry i w dół to lotki działają jako klapy, jak ustawie im rewers to chodzą przeciwstawnie.

Jak tu ustawić motyla? A może na tej aparaturze się ni da?

Dzięki za konstruktywne informacje.

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na to pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Grzeje się Wam nadajnik w miejscu przycisków funkcyjnych?

Wcześniej latałem na sanwie rd 6000 35 MHz. Przez 12 lat bezawaryjnie, mimo nagrzewania się nadajnika w miejscu opisanym przez Kubę. Starą sanwę wymieniłem dzisiaj na nową rds 8000 2,4 GHz i jutro ją przetestuję. 

PS: ustawienie motylka to funkcja dostępna pod ostatnim kanałem pod warunkiem, że mamy włączone zaawansowane opcje w nadajniku; z tego co pamiętam nazywa się to: V-Tail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.