Skocz do zawartości

Dobrym zwaczajem ....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegow Modelarzy

 

zbieralem sie jak sujka za morze, i w koncu wyladowalem oto na tym forum

( majac dosc innego , ktore bylo ok swojego czasu )

coz ja mam tu nagryzmolic,

 

Modelarzem jestem tak czy owak....mieszkam juz dobry kawalek czasu poza granicami polski, ale staram sie trzymac kontakty, kraj nie za wielka woda, ale za miedza, zachodnia BRD....z Polski pochodze z Gdanska , po swiecie chodze juz 45 roczek....boze, a niedawno jeszcze zbieralem kredki ktore mi sie z tornistra wysypaly... , jak ten czas leci, no nic, nie da sie go zatrzymac , od najmlodszych lat zajmowalem sie modelarstwem, potem byla spora przerwa

ktora wypelnila inna dyscyplina lotnicza, chcialem zostac Pilotem i zaczolem sie szkolic w Areoklubie Gdanskim ,potem zalozenie rodziny, wyjazd do Niemiec , i znowu nawrot choroby zwanej Modelarstwo.....w sumie chcialem wrocic do tradycyjnego modelarstwa tzw. tartakow....ale jak to w UNI przystalo, niewolnikom pozwolaja tylko na tyle zeby o glupotach nie mysleli, wiec chcac niechcac z braku czasu , ARF pozostaje ta ostatnia mozliwoscia zeby oderwac sie chodz na na chwile od zeczywistosci , chodz w zanadzu mam ze 3 kartony tartakowe ktore czekaja na reciste :mrgreen: to tak w wielkim skrocie o mnie, poza tym ze mam jeszcze 1,5 rocznego psa Wilczura rodem z Gdanska....ktory mnie dotlenia w przerwach miedzy kolacja a moja jak ja to nazywam dziupla do modelaowania, no nie wspomnialem jeszcze o zonie i dzieciach ale to nie nalezy do tematu Modelarstwa chociaz niewiem, to chyba inna dziedzina, jakis odlam ...napewno ....tak sobie mysle.... przy tym chyba potrzebne sa zdolnosci wiecej manualno- zezbiarskie :wink: :lol2:

Odrebna modelarska pasja jest prowadzenie prywatniej witrynki , tylko o Modelarstwie RC , do ktorej odwiedzenia zapraszam.

mam nadzieje ze nie zanudzilem i po czesci zaspokoilem ciekawosc popostalych czlonkow forum , postaram sie nie psioczyc i przestrzegac honorowo spokoju na tym forum, zyczac

wszystkim , tyle samo startow co ladowan ....

 

pozdrawiam wszystkich

 

Arek Pniewski z Mannheim BRD

 

***********************************************************

moja prywatna stronka o Modelarstwie RC

 

http://appals.word.beep.de

 

PS.

 

..jak ktos znajdzie jakies bledy...morze je wszystkie zatrzymac... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

WITAJ ARKU!!!! :D

Cieszę się niezmiernie, że dołączyłeś!

To fajne miejsce i myślę, że nieraz będziemy tu dyskutować i spierać się, ale w najlepszym rozumieniu tego słowa.

Dorbrze, ze się zdecydowałeś, bo poprzednie miejsce zrobiło się strasznie nieciekawe.

Pozdrawiam serdecznie, ciągle mając nadzieję, że swe gęby poznamy pijąc zimny, złoty napój na jakieś modelarskiej łączce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.