Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tomku wszystko fajnie ale naucz się jakiejś figury bo to wiszenie mnie do szału doprowadza :mrgreen: :devil: nuuda :mrgreen:

Mnie do szału doprowadza, że Tomek tak dobrze wisi! A może z tyłu sterował modelem jakiś znajomy? :twisted: Brakuje tylko nazwy pilota na modelu!! Kiedy ja tak powiszę... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak się dobrze Marku przyjrzysz to zaraz pod czarną kabiną pilota jest druczek biały, tam jest "Pilot Tomasz Grzechnik".

 

Co do zawisu to w sobotę model latał mi po całym lotnisku tylko nie wisiał.

W niedzielę wpadłem na pomysł aby jednak posłuchać Darkalla i zmniejszyć wychyły sterów , nawet jeśli miałby się w zawisie obracać.

No i to był strzał w dziesiątkę. :D

Chyba...

Albo ja się już bardziej wlatałem i lepiej mi poszło?? :rotfl: :wink:

 

Maciek .

wszystko fajnie ale naucz się jakiejś figury bo to wiszenie mnie do szału doprowadza

 

Po co skoro i tak wszyscy,co byś nie wylatał wcześniej, czekają na koniec na zawis 5cm nad ziemią. ? :jupi: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to i ładny ten modelik ale ta czarna kabinka mmmm moja tak nie wyszła ;D :lol2:

 

 

Śliczny Tomciu śliczny wygląda jak ferrari wrrrr......... :mrgreen: muszę wpaść do niebrzegów 3D aby zobaczyć go w pełnej krasie....

 

dzisiaj jest mój wielki dzień bo już kurier dzwonił :rotfl: i już niedługo przywitam mego yaczka nawet garaż wysprzątałem żeby se nie pomyślał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.