Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio chciałem wzbogacić moje modele czymś z nowszej epoki. Mig 29 zawsze mi się podobał, więc długo się nie zastanawiałem.

Samolot będzie z planów ze strony: http://www.parkjets.com/mig-29-jb/

Projekt będzie dosyć długoterminowy. Nie mam zamiaru się spieszyć, będę stopniowo robił w wolnych chwilach, szczególnie, że ostatnio mam mało czasu na modelowanie :P

Nie wiem jak będzie z napędem. Biorę dwie wersje pod uwagę:

2 Edf'y, albo jedno śmigło pchające ;) Nie wiem czy od razu iść w 'ducted fana' czy zrobić tańszy i prostszy napęd śmigłowy ;)

Ewentualnie myślę o tych turbinkach: http://www.abc-rc.pl...f-turbinki.html

Ciężko jest z dobrym dopasowaniem silników. Długo się rozglądałem nad odpowiednimi motorami i mam już kilka na oku, ale prosiłbym o pomoc i jakieś propozycje :)

Ale to dopiero później, napęd wybiorę w trakcie budowy.

Plany już w całości, niedługo zakupię materiały i można zabierać się do budowy ;)

Idąc w przyszłość: przewiduję te malowania ;)

Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

normalnie YETI...

wszyscy wiedzą, że istnieje, ale nikt go nie widział.

zdjęcie które zamieściłem, to fotka plakatu, który był wystawiony na imprezie. jak się później okazało mam to samo ujęcie tego samego samolotu w kalendarzu na 2012rok, który kupiłem na allegro.

fotoszop potrafi cuda.

 

tylko czy ktoś zauważył, że 4110 z plakatu to tandem, a na fotce powyżej jest jedynka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups.... wybaczcie... ostatnio na jedno miejscówki tylko się wgapiam, to i nawet nie zwróciłem uwagi ^_^

Cytując ze źródła:

 

"

 

Dołączona grafika

aviateam.pl

 

Specjalne malowane autorstwa por.pil.Marcina Zołotucho i Leszka Michty. Patronujemy medialnie realizacji tego projektu. Więcej prezentacji malowania będzie można obejrzeć w naszym namiocie podczas dnia otwartego lotniska w Malborku 8 września (sobota). Zapraszamy.

 

"

 

zatem może ktoś 8go był, bądź znajdzie zdjęcia w sieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłóżmy na razie malowanie na bok ;) Wczoraj kupiłem depron. Miałem robić Migusia z zielonego, ale jednak zainwestowałem w biały ;) Wszystko mam już przygotowane i w najbliższych dniach zacznę wrzucać foty. Teraz samolot wygląda tak:

 

Dołączona grafika

hehe, już widzę kształty myśliwca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąłem już wszystkie elementy. Wystarczył tylko jeden arkusz i nawet sporo zostało ;) Teraz będzie frajda :P

Dołączona grafika

Powracając jeszcze do malowania, to aviateam dodał kolejne. Z dodatkiem na grzbiecie.

Dołączona grafika

Też są super, ale lepsze chyba były z 'czystym' grzbietem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.