Skocz do zawartości

Jakie serwa do 2m Extry 330s


wiesiek3d

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9164566 - tańszego źródełka z laminatem jak dotąd nie trafiłem. Łatwo jest załapać się na darmową przesyłkę. Listonosz musiał być nieźle wkurzony ciężarem przesyłki :devil: .

Laminaty na Alledrogo w "materiałach modelarskich" lepiej omijać szerokim łukiem- ceny w tej kategorii mogą doprowadzić do lekkiego wstrząsu :shock: :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W skrzydłach styro nie ma cudów, poniżej fotka z modelu Extra 330 (3D) 2,6m na 100ccm

 

mocowanie_serwa.jpg

 

Wytrzymuje i ma się dobrze... jak otwór jest inny to jest trochę roboty z poprawieniem fabryki ale da się zrobić. Ważne tylko aby najpierw nawiercić otwór bo taka sosna lubi pękać podczas wkręcania śrubki.

Możesz też przykleić i przykręcić płytkę laminatową, węglową lub coś w stylu przekładki węgiel cieniutka sklejka. Ja robiłem to tak...

 

plytkiwprasie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.