Skocz do zawartości

KI 94


pmaverick

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jest to jeden z lepszych modeli do aircombat pod 4 ccm. Dość szybki i zwrotny(nie aż tak jak np. IŁ ale za to szybszy). Miałem okazję często walczyć z zawodnikami latającymi Tachikawą. Moje spostrzeżenia(latałem Corsaire'm) to:

+Szybszy od F4U

+Z tego co mogłem zauwżyć raczej dość dobrze się prowadzi za ręką.

-Minimalnie mniej zwrotny(za to nie traci tak prędkości na zakrętach)

 

To moje osobiste spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja to lubię, jak nam się robi dobrą opinię :mrgreen: ale gwoli ścisłości to czy to nie Twój "żelazny" IŁ brał najczęściej udział w podniebnych gongach :mrgreen:

 

A wracając do tematu z 28 na zawodach nie polatasz, do rekreacji ok, tylko pamiętaj o serwach nie wkładaj na napędy tych mini co miałeś w P40 i Spitfulu zostaw je sobie na gaz.

 

Nauczyć się latać kombat można tylko latając kombat, a jak się tak lata to niestety czasem wióry lecą, ale patrząc na nieśmiertelnego Ił-a Janka i Miga Andrzeja nawet zong niczego nie kończy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może byśmy spróbowali :?:

 

ale nie zaśmiecajmy tematu swoimi marzeniami

 

Buduj KI 94 i przyjeżdżaj na oblot,

w sumie to kiedyś nawet o nim myślałem ale wybór padł na Hellcata, potem na KI 64 w międzyczasie wpadł me 109, jest co rozbijać :mrgreen: :mrgreen: przepraszam nie mogłem się powstrzymać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.