Skocz do zawartości

Śmigła Vess


Paweł Rzedzicki

Rekomendowane odpowiedzi

na poprzednim śmigle silnik kilka razy się " odzywał" zanim załapał , teraz po wyłączeniu ssania odpala po 3 - 4 zakręceniach śmigłem

Brakuje jeszcze "g..... p...... usuwa ciąże i krawaty wiąże.

Panowie napisaliście tyle pochwał dla tych śmigieł ze przypomina to zamówiony artykuł. Żadnego konkretu, zamiast piać przez pół strony ich wyższości wystarczyłby fachowy pomiar ciągu.

Darku , silnik Ci się dotarł i lepiej zapala.Cała prawda , a że zmieniłeś akurat śmigło to przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak Kostek masz racje, a po zmianie na śmigło bieli znów silnik jest niedotarty;) proste!

 

 

wystarczyłby fachowy pomiar ciągu.

 

Fachowy pomiar ciągu nie daje praktycznie nic. Zdecydowanie większe znaczenie ma to jak szybko silnik osiągnie dany ciąg na tym śmigle, jak model zachowuje sie po dodaniu gazu etc. A to czy ciąg będzie o 0.5 kg mniejszy czy większy można praktycznie pominąć. Chyba, że sie nie lata 3d ale to chyba dział 3d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że nie ma to znaczenia wcale. Dlatego tez takie parametry się mierzy. Kostek wyraźnie dał do zrozumienia, że jedynym fachowym określeniem jakości śmigła jest zmierzenie na nim ciągu a reszta rozpisywania to bicie piany i marnowanie miejsca na forum... Ciąg, obroty to 10% informacji o śmigle a reszta to opis zachowania silnika na tym śmigle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.