Skocz do zawartości

Extra 300 Pilot-rc - czysta adrenalina


jakubk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
w pierwszym filmie jakoś nie widziałem za duzo czystej adrenaliny... w 2 tez nie ...

Kup sobie taki lub podobnej klasy model za samodzielnie zapracowane pieniądze, potem polataj nim tak jak na filmie, jeśli oczywiście potrafisz i wtedy "zobaczysz" gdzie jest ta adrenalina, o której pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe 3D i adrenalina tutaj
:D

 

Niby jest... ale czy by tak "dawał" latajac modelem o rozp. ponad 2 m ????

Sam wiem po sobie, ze zupelnie inaczej sobie poczynam malym modelikiem, a juz zupelnie swoim ponad 2 m Yakiem :(

Zreszta... - są zdolni ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak czy model 1m czy model 2m za siebie jestem pewny wiem co mam wycwiczone i to co zrobie modele 1m zrobie 2m i wiekszym tylko swiadomosc tego, że np zgasnie silnik daje mi do myslenia i wole latać bardziej zachowawczo więc to juz nie chodzi tylko o umiejetnosci ale o to, że jezeli walne duzm modelem nie z swojej winy ciezko bedzie kupic drugi taki a silniki benzynowe i żarowe czasem lubią gasnąc szczególnie te drugie ;D Gdybym miał przygotowane 3 modele na benzynie do sezonu to sie nie martwie, ale majac jeden dobry model to latanie nim ostro w całym sezonie nie wrózy nic dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.