Skocz do zawartości

An-2 projekt Marka


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo zdolnego i bardzo, bardzo twórczego kolegę Marka

Jako że jest bardzo zapracowany - kolejnym dużym tematem (oj duży) to ośmielam sie trochę pokazać

Oto jakie mi pokazał kiedyś zdjęcie i mówi - to będzie latać i tak wyglądać

spega.jpg

 

I za kilka dni widzę coś takiego

Obraz%20036.jpg

Ja niestety swojego nie zdążyłem skleić

i np taki detal

P2010063.JPG

 

 

a to filmiku z lotu tym modelikiem

http://picasaweb.google.pl/lh/photo/BrzrhDZ9QeAr7mNy13EWxQ?feat=directlink

lub tu

 

Asystowałem przy narodzinach i oblocie modelu i muszę przyznać że model wyszedł naprawdę bardzo ładny i świetnie się prezentuję.

Lata bardzo spokojnie i stabilnie, na razie były to próby ustawień silnika, klap oraz pierwsze obloty.

 

O wszystkim jak znajdzie czas na pewno Marek opowie oraz pokaze więcej zdjęć i informacji

 

 

cdn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Planujesz zestaw do sprzedaży ( jak tak to biały byłby najlepszy , każdy pomalował by sobie sam i to obniżyło by na pewno koszty ) Albo czy masz zamiar udostępnić plany modelu ( odpłatnie ? )

Krakowski tartak AN2 od 2 lat jeszcze nie wszedł do fazy produkcji i doczekać się nie mogę.

Pozdrawiam Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MIŁOŚĆ BOSKĄ dociążcie ten samolot to lata jak gazeta a ten start był makabrycznie wyrwany to nie tak! antek ma latac stabilnie spokojnie a nie przedmuchany z prawej do lewej!
Powiedz to mojemu znajomemu pilotowi z agro ;)

Jak ktoś oglądał tylko loty Antków jak nad lotniskiem skoczków wożą, to może mieć mylne wrażenie, że to krowa straszna ;)

Trzeba zobaczyć jak ci z agro (w latach 80-90) robili nawroty nad polem ograniczonym lasem z obu storn :D

Jest teś taki francuski film, w którym za pomocą AN-2 stacjonującego gdzieś w afryce ktoś ucieka - najpierw myślałem, że to zdjęcia trikowe ;)

 

No ale startować można by spokojniej, 12 skoczków i będzie OK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

w takim razie uchyle rabka tajemnicy :)

 

tak. powstaje z tego zestaw :)

 

będzie dostępny w kilku postaciach:

 

- biały

 

- w trzech malowaniach ("Kubuś", Olsztyn 2000, Colt) - a może jeszcze coś specjalnego ;) np malowanie albańskie jest czaderskie :) -choć wolałbym coś polskiego...

 

- palnuję też opcję specjalna: za niewielka dopłata - można będzie sobie zamówić malowanie WŁASNE! :)

lub w malowaniu np. lokalnego aeroklubu :)

 

co do malowania: no niestety kosztuje... :( a z drugiej strony: jeśli chce się ładnie pomalowac model i nanieść linie blach etc, to nie dość że trzeba wydac na farby, to jeszcze ten czas...

 

temat zestawu ciągnie się juz trochę ponieważ próbuje maksymalenie potanić całą zabawę

-sami rozumiecie - Polska to nie Chiny :(((

 

dodatkowo rozgrzebane kilka innych modeli... ech...

 

 

niebawem wrzucę na forum taką małą fotodokumntację zdjęcia z budowy prototypu

 

w szafie czeka juz na swoją kolej An-tek malowany w żaby :) czyli "Olsztyn 2000" z naniesionymi poprawkami z prototypu

na jego bazie ma powstac instrukcja montażu do przyszłego zestawu

 

malowanie: http://wp.scn.ru/en/ww3/t/9/5110/0/1

 

pozdrawiam wszystkich miłośników naszego poczciwego dwupłatka

 

PS mam do niego wielki sentyment - ponieważ pierwszy lot tym wynalazkiem sprawił że rozjechała mi się liczba startów i lądowań :)))

 

ech... pradzieje...

(skok ze spadochronem... :)

 

pozdrawiam

 

cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak co to jestem w kolejce:

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to jest do przekazania jeden zestaw (gratis) (częściowo sklejony), ale warunkiem jest przelot na zlocie Żar 18-lipca

 

Akurat będę na tym zlocie i bardzo chętnie bym na nim Antkiem polatał (akurat miałbym do niego wyposażenie)

Więc jeśli oferta dalej aktualna to ja się zgłaszam :) (PW do Leda_g, poszło )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.