Skocz do zawartości

Powitanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bywalców tego Forum :!:

 

No proszę - wreszcie jakaś żyjąca alternatywa dla forum PWM, które aczkolwiek znakomite, to boryka się z trudnościami technicznymi (pewnie kasa na transfer niestety...) i przeglądanie go w godznach szczytu wlecze się okrutnie.

 

Dwa słowa o mojej działalności modelarskiej - mieszkam pod Poznaniem, latam głównie na podpoznańskich Bednarach oraz czasami na jeziorze w Wągrowcu. Modele rozmaite - nie brzydzę się ani prądem ani metanolem 8) Szczególnie pociąga mnie to co ma więcej jak jeden silnik i nie ogranicza się tylko do latania ;)

Więcej informacji znajdziecie na mojej stronie www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
a KrycholRC mówił że w Poznaniu jest tylko on i pan ze sklepu :D A jednak sa i inni modelarze :D

Eeee tam - Krychol jest ... hmmm ... specyficzny :mrgreen: Muszę tu poczytać, czy w końcu jakiś samolot mu poleciał :P

 

A modelarzy jest u nas sporo, tyle że większość lata na lotnisku aeroklubowym w Kobylnicy (Ligowiec) - to jest bliżej Poznania niż Bednary. Natomiast mnie jest bliżej na Bednary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.