Skocz do zawartości

Sopwith Pup 2,7m


tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

3. Chciałem zrobić jeszcze makietę silnika tylko zastanawiam się jak to będzie wyglądało bo przez przekładnie nie zmieszczą się dwa cylindry. Myślicie, że mimo to warto zrobić?

 

Jak już tyle zrobiłeś to i atrapę cylindrów warto zwłaszczxa, że pod maską jest duzo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie wiem jak bardzo przekładnia jest z przodu ale może wystarczy jak zrobisz tylko połówkę silnika bo i tak naprawde widać go tylko z przodu. Mam taką atrape do swojego camela.

 

tu jest kopalnia wiedzy o budowie makiet, http://www.rcscalebuilder.com

żeby coś zobaczyć trzeba sie zarejestrować. Polecam. Jest kilka relacji z budowy PUPa w 1/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Znam te stronę. Jak się przygotowywałem do budowy to wiele godzin tam spędziłem.

2. przekładnia jest całkiem z przodu. i niema szans aby zmieścić nawet połówki. Myślę, że zrobię silnik, nawet bez tych 2 cylindrów będzie lepiej niż taka czarna dziura jak teraz jest. Wytoczyłem już testowy cylinder, ponieważ mam do dyspozycji 2kg to toczę z dębu(jeden cylinder tylko 70g)

 

20111101212.jpg

 

20111027209.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.