Skocz do zawartości

Nowy Yak 54 2,16m 920zł


radek872

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tomek jak obiecał tak zrobił i mogłem osobiście Yaczka obejrzeć i pomacać. Jestem zszokowany! :shock:

 

Model nie odbiega jakościowo od modeli wartych 2- 2,5 tys. Dokładne klejenia, starannie i czysto poskładany. Konstrukcja przemyślana. Oklejanie również niczego sobie. A te problemy o których pisze Tomek dla mnie osobiście problemami nie są. Może to przez to, że w moim Edge jest dokładnie tak samo? Teraz zostało go poskładać i polecieć. Jeżeli jeszcze dobrze będzie latał to naprawdę będzie to przełom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś ten model w sklepie i trzeba przyznać że jest naprawdę dobrze zrobiony jak na swoją cene.

Wydaję mi się tylko trochę zbyt lekko wykonany kadłub (delikatny)

I niewiele brakowało a bym z tym modelem przyjechał do domu.

Oj mam ochotę na ten samolocik :D

Czekam z ciekawością na loty tym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierścień jest też połammy i u mnie.

Beż podlania żywica , maska długo się nie utrzyma na tym chińskim kleju.

Dodatkowo niemal całkowicie odlazła kabinka od sklejki, trzeba dobrze podkleić.

To samo tyczy niemal wszelkich istotnych części.

 

Przy wklejaniu kołków razem z papierem ochronnym odeszła część pasków (końcówki ) trzeba od nowa przyprasować.

Ale to dobrze , że teraz to się stało , bo w powietrzu odlazłoby w całości na bank.

Rurka na skrzydło raczej do wymiany.

A zamiast osi podwozia są 2 długie śrubki. :D

 

Za to cała pozostała galanteria (orczyki , popychacze itd.) bardzo dobra , zostaje .

 

Sumując.

Za 2500zł to bym trochę był zirytowany, za 2000zł no cóż , takie czasu, ale za 920 zł to rewelacja, a te niedoróbki to się poprawi. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

 

Zupełnie nic.

 

Za to na pikniku wybawiłem się super :D

3 dni balowania (niektórzy mają dobrze bo większość mogła bawić się tylko 2 dni) :D

 

Postaram się w tygodniu przysiąść nad modelem.

Ale sera i tak nie wcześniej niż za 2 tygodnie nie dojadą , więc pośpiechu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz to sprawdzę i odpisze ,ale już

teraz powiem Ci że bez przerabiania podwozia "karnistra" nie zmieścisz.

Ja planuje dać taki tłumik :

http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?products_id=2461

 

Tomek, daj sobie spokój z tym wydechem. Lepiej zostaw oryginalny wydech, takie Pittsy strasznie zamulają silnik. Miałem kiedyś jakulca z dl 50, nie znam dokładniej wagi ale przed zmianą tłumika model z zawisu szedł jak rakieta w górę a z Pittsem ledwo ledwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ,zależy chyba od tłumika, ja mam od ten Leszka .Na ciąg nie mogę narzekać , ale nie mogę dać sobie rady z odkręcaniem .Nie wytrzymuje więcej jak 10 lotów.Powoli opadają mi ręce , brak pomysłów.Duża masa na długim ramieniu ,drgania , puszcza wszystko.

Tomek jak masz jakiś cudowny sposób to kup , a wcześniej nam powiedz.Jak nie masz odradzam.Dzisiaj też tylko jeden lot , tłumik. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ,zależy chyba od tłumika, ja mam od ten Leszka .Na ciąg nie mogę narzekać , ale nie mogę dać sobie rady z odkręcaniem .Nie wytrzymuje więcej jak 10 lotów.Powoli opadają mi ręce , brak pomysłów.Duża masa na długim ramieniu ,drgania , puszcza wszystko.

Tomek jak masz jakiś cudowny sposób to kup , a wcześniej nam powiedz.Jak nie masz odradzam.Dzisiaj też tylko jeden lot , tłumik. :(

 

Wkręcić na czerwony silikon nie pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Rabitt lata(latał) w Edge na tym tłumiku i sobie go mocno chwalił.

O ile zwykła puszka to w /g jego opini faktycznie syf to na tym konkretnie widać było ,że silnik ma powera.

 

Ja jeszcze tłumika nie kupiłem , ale jeśli trzeba będzie przerabiać podwozie pod kanister to raczej kupie ten krótki tłumik ,taki jaki ma właśnie Rabbit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.