Skocz do zawartości

Me 109 T


ryukishin

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

niestety tak to jest z tymi kombatami prawie każdy ma tą przypadłość, jeśli zmniejszenie wychyleń pomoże i model będzie nadal w zadawalający sposób zwrotny to OK jeśli bardzo ucierpi na zwrotności to trzeba pokombinować z nowym skrzydłem niestety nikt nie chce zdradzić złotego środka tzn jaki profil na środku jaki na końcu i jakie żwichrzenie :( wiadomo wojna :D my z kolegom próbujemy już chyba z 10 skrzydło i ciągle :ass: jak jest szybkie to mało zwrotne jak zwrotne to zwalnia na zakrętach i tak w koło Macieju.

Powodzenia w poszukiwaniach, a co do zawodów to naprawdę polecam udział kombat to model do walki i dopiero wtedy można poczuć na czym ta zabawa polega, nie ma co się przejmować debiutem, nie jesteśmy tacy straszni i napewno każdy z nas Ci pomoże. Gwarantuje Ci że jak raz spróbujesz to już nie będziesz mógł przestać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego profilu to oczywiście rozumiem, tym razem będzie inny (w nowym modelu)...no coż - taka to gra - mi się bardzo podoba, być może dlatego, że możliwości tu dużo :wink:

A za pomoc z góry dzięki, napewno w przyszlości się przyda.

 

Oto model po lotach, znów gotowy do użytku :wink:

obraz0918.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.