Skocz do zawartości

Mały Edzio - wstręt do depronu


jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Witam

Prace powoli posuwają się do przodu :D . Trochę namieszałem w temacie, miał być jeden Edzio, a wyszły dwa :D

 

No czego to człek z nudów nie popełni.

No nie chciałbym w czerwcu któregoś z tych modeli nie widzieć na zlocie, bo inaczej

"syneczku" Ci namiocik potnę małym gestapowskim kozikiem i spał będziesz pod wiatą :)

Oczywiście jak znam życie toś go Waść popełnił przy pomocy małej ręcznej piłeczki włośnicowej, jestem pełen full podziwu dla Twojego kunsztu "wycinacza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mały Edzio dzisiaj ulotniony :D , co prawda tylko dwa loty, ale chodziło przede wszystkim o sprawdzenie wyważenia. W pierwszym locie ciut za bardzo do przodu, na drugi poprawka i jest OK. Zero trymowania, lata jak po sznurku. Przy lepszej pogodzie zrobię lepsze zdjęcia, to wrzucę.

 

img4202li1.jpg

img4206gx8.jpg

img4208rh0.jpg

img4210nw0.jpg

img4243yn5.jpg

img4246lg3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kabinki do obu modeli tradycyjnie z butelek PET na kopycie. Ale kopyta nie były specjalnie robione. Po prostu miałem gotowe kabinki od innych większych modeli i je tylko podocinałem. Maski do obu modeli z laminatu. Najpierw kopyto ze styroduru, oklejone taśmą samoprzylepną, następnie na to laminat. Po stwardnieniu szlifowanie, szpachlowanie, szlifowanie. Po około 5-ciu dniach wydłubanie styroduru ze środka i gotowe :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.