Skocz do zawartości

Hałda Kleczew niezła górka koło Konina.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

A coś więcej o górce? :D

Krzysku ...zabacz wstecz. o górce  nawet coś wspominał   malinn   ;)  Strona  połnocna zupełnie goła wieterek fajnie dmuch  latałem wczoraj bo snieg przykrył kamienie ...niebezpieczne w sezonie letnim kilka razy je zbierałem ale  w Polsce wszystko wszystkim przeszkadza dlatego tą górkę omijam..Lubstów  to   je  Lubstów...GIGANT.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co model w śniegu zakopałeś? :)

 

a po co model w śniegu zakopałeś? :)

Zobacz na fotke od motyla ślad  od ladowania   na sniegu ..nigdy nie ladowałes w puchu ano dlatego nie wiesz... a jakie od goraca czerwoniaste.  skrzydła  .i do ":śniaga"  go.. :lol:  Fotki robiła miejscowa    przypadkowa na sankach  "snieżynka"    W mojej parafi  zboczy  od metra  jeszcze do "odkrycia 3 czynne kopalnie...TYLKO LATAC...IMG_0937.jpg

Janku chodzi o teraźniejszy stan Malin pisał w 2009 r to kawał czasu ale w sumie chyba nic się nie zmieniło skoro pofruwałeś tam :)

To samo jak było..tylko wiecej klamorów -nawet w jednego ladujac pukłem..było dużo dzieciarni na sankach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.