Skocz do zawartości

Diablo 3D


jary14

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No, wczoraj Diablo przelatał następne 12-15 min - na tyle mi starcza pakiet- jeszcze nie wzmocniłem ogona, bo i narazie latam zupełnie inaczej. Uczę się latać nisko i wolno, próbuję harriera więc model raczej nie ma okazji do wyginania tyłu.. Spodobało mi się to depronowanie i chyba Diablo nie będzie sam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się- Diablo wybrał się na kretobicie. Zapomniało mi się, że jak "dodaje się gazu" to i model rwie do góry. No i tak się wszystko nałożyło... Mała wysokość (koło 40 cm nad ziemią), słaby pakiet(po 10 min lotu) no i słaby pilot... Poszedł do góry i wyszła z tego pętla, no ale było za nisko i za mało mocy miał i trochę spanikowałem ... Ehh Oto efekty:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

No, naprawa nie będzie za trudna... nawet skłon i wykłon, bo jedno i drugie wynosi 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Też skladam taki model.

Ma wzmocniony kadłub i narazie niezle sie trzyma.

Kleiłem go żywicą 10 min.

Jako "zawiasy" dałem taśmę zbrojoną zwykła odpada.

Na razie jest w budowie właściwie to tylko elektronika i lata.

Ma nadzieję, że polatam z jakieś 10 minut.

Chciałbym go obkleić folią modelarską (ładnie wygląda) czy będzie się trzymać?.

Czy ciepło żelazka nie roztopi depronu?.

Zdjęcia będą po oblocie (jeśli się nie rozwali).

Jeśli można go jakoś ulepszyć to proszę o rozwiązania i szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też buduje to cudo i mam pytanie - jak robiliście dźwignie sterów ?? Mocujecie je do "kadłuba" (jeśli tak to czym żywicą ??) czy wiszą luzem od serwa do dźwigni steru ?? Zauważyłem, że dźwignie są dość długie i bowden strasznie się gnie przez co stery strasznie "latają"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.