Skocz do zawartości

Spirit Elite (rozp.2 m)


Wieczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio tata w USA kupil mi modelik szybowca Spirit Elite (Duch Wyborowy xD),

Rozpietosc skrzydel 2m, sterowanie:lotki,klapy,wysokosc, kierunek.

Serwa jakie zastosowalem w skrzydlach:Lotki HS-81 Hitec, klapy: ES-05 Conrad, do kadluba wkrece HS-81.

No to koniec gadania, teraz fotki:

Skrzydelko od spodu:

img1313yo8.jpg

 

Ogolny wyglad bez statecznikow:

img1331cp1.jpg

 

Bez przyklejonego stat.pionowego:

img1332dw4.jpg

 

Instrukcja xD:

img1326dl1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wiesz już nie wytrzymałem. Walisz posty jeden po drugim. Niektórzy nie mają tak dużo czasu jak ty i nie wydaje mi się żeby im się chciało wchodzić do danego tematu tylko po to żeby się dowiedzieć że nie widzisz żeberek. Jak nie widzisz to kup sobie okulary/soczewki a jak już masz no to idź jeszcze raz do okulisty.

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzydelko jest konstrukcyjne, z kesonem wiec moze dlatego niewidzisz;P.

 

Patryk niedenerwuj sie, niektorzy niemaja poprostu tak dobrego wzroku jak ty... A forum jest od tego zeby dawac posty. Kazdy ma prawo napisac co uwaza. Moze byl ten post bezsensowny, ale od karania sa admini. WYLUZUJ ;)

 

Krzysiek to jest jedyny model na durbaszke oczywiscie niewliczam rakietoplanu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szybowiec prawie gotowy :) Obloty 14-15 kwietnia na Durbaszce w Jaworkach :) Zostalo mi dokupic jeszcze dwa rozdzielacze do serw i dwa przedluzacze do serw. Musze jeszcze wkleic hak, dziwgnie (klapy i lotki) oraz mocowanie kabinki (poki co jest na tasmie przezroczystej). O to fotki stanu aktualnego:

 

img1409hy9.jpg

img1410aq8.jpg

img1411gu1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak masz dużo czasu, ja jak dobrze pojdzie to jutro odbiore dopiero zeberka na skrzydło potem w srode w nocy klejenie , czwartek w nocy oklejanie, piatek oblot, sobota - niedziela latanko :P a jeszcze po drodze musze skonczyc rakietoplan, ele to tylko wmontowac wyposażenie i zrobic stateczniki.

 

 

Nie wiem czy wiesz ale sklep jest juz jutro czynnny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk zaczynasz mi grac na nerwach

-sa ruzne wersje "arf"

 

Pisze się różne.

 

Nie ma różnych wersji ARF bo to z angielskiego znaczy tyle co gotowy do lotu (prawie) czyli brak wyposażenia rc itp.

Ty miałeś zapewne na myśli ARC tzn gotowy do pokrycia czyli trzeba samemu oklejać.

 

Następnym razem pomyśl i nie dziw się Patrykowi bo w pewnym sensie ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kojażysz ale miałem taką 1,5 "lekką" (heh) zboczówke. Postanowiłem dorobić do niej silnik ale jak juz to zrobilem to stwierdziłem ze moze jednak trzeba by było zrobić jakies lżejsze skrzydełka. No to machnołem w AutoCadzie żeberka i wysłałem do wycięcia, a taki leń ze mnie. Wg planów powinienem się zamknąć w niecałych 400g do lotu.

 

A to wszystko przez świąteczne pożądki i nadmiar czasu :P

 

Zobaczymy jeszcze czy się wyrobie , jak nie to jest przecież jeszcze niedawno skończony rzutek który chętnie się przejedzie w góry polatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.