Skocz do zawartości

Spirit Elite (rozp.2 m)


Wieczu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra uspokojcie sie, nie o to chodzilo w tym temacie :)

 

Bartek-A rzutka naprawiles podobno cos sie stalo jak krzysiek rzucal nim??

Ta 1,5m ma fajny kadlub podoba mi sie :)

 

 

 

Co do Spirita rozdzielacz do lotek niebedzie potrzebny, mechanizacja lotek jest juz gotowa. Zostalo mi tylko wkleic hak (co wlasnie robie na zywicy 5min), i wkrecic dzwignie do klap oraz ustawic wszystko w nadajniku. Niewiem jak zrobic to ale zaraz poszukam gdzies w internecie polskiej instrukcji do flasha5x.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Spirit lata super :D rewelacja. Na zboczu przy wietrze 6m/s spisuje sie swietnie :) Zajalem nim 2miejsce w zawodach f3f :) Bartek (Gordon) byl 1 gratulacje ;). Spirit zaliczyl swoj pierwszy Air Combat :D stracilem jastrzebia, wlasciwie niestracilem zmasakrowalem;/ pocialem na czesci balsowy modelik:) Niema co juz naprawiac a spiritowi nic sie niestalo. Natomiast przy londowaniu dosc ekstremalnym urwalem statecznik pionowy i nadlamalem kawalek kadluba. Zywica 5min i w gore;) natomiast przy innym londowaniu niewylaczylem klap co spowodowalo urwanie trybow w conrad'zie es-05 (niemialem innych serw na klap xD). Ogolnie nic dodac nic ujac model rewelacja jak dla mnie. Filmu z oblotu niestety niema ale zato sa zdjecia. Narazie 2, wkrotce dodam cos wiecej.

 

http://www.szabatowski.livenet.pl/elektryki/IMG_1446.jpg

http://www.szabatowski.livenet.pl/elektryki/IMG_1499.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.