Skocz do zawartości

Virgo


Patryk Urban

Rekomendowane odpowiedzi

No wpadłem już na to kiedy oklejałem reszte rdzeni i tak jak pisałem tysiąc razy lepiej.

Prawie skończyłem już kadłub pozostało tylko stateczniki wkleić. Zalaminowałem spód kadłuba i zostawiłem na noc. Natarcie już naklejone, jutro przeszlifuje, wsadze serwa, wytne lotki i zrobie jeszcze kilka innych rzeczy :)

virgo7.jpg

 

Aha Krzysiek deska balsy 1x100x1000 waży około 22g. Użyłem 6 takich i zostało troche ubytków.

 

PS. co do oklejania to na boki i dół przyjdzie jeszcze inna folia więc tylko góra się liczy. Bokami nie ma się co przejmować... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na stateczniki idą zawiasy kupne a na lotki jeszcze się zastanawiam ale pewnie tak jak mówisz z dyskietki.

Kupiłem dziś materiał na łączniki skrzydeł. To kwadratowa grubościenna rurka węglowa :P Więc nie będzie problemu tylko trzeba będzie robić łoże pod to i pewnie ze sklejki. Ale jak ? :shock:

Do ulotnienia modelu potrzebuje odbiornika (będzie jutro) i kwarca do niego (jeśli nie będzie w drugim modelarskim to pewnie w przyszłym tygodniu)

Miałem dziś kleić końcówki skrzydeł ale okazało się że zostawiłem go w pracy :evil: (do klejenia blatu kuchennego jakby kto się pytał)

 

Najbardziej się martwie jednak mocowaniem stateczników ale myślę że jak się za to zabiore to nie będzie to takim problemem. "Szuflady" na drut (lub raczej węgiel :) ) są już wklejone w stateczniki.

 

Mam nadzieję że w sobotę go skończę. No ale chociaż wszystko jest możliwe, moge nie zdążyć.

 

virgo9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz ten model w niezłym tempie :) .

Widzę że Flash jescze nie na emeryturze :)

 

ja bym sie obrazil na miejscu Patryka xD sam jako urzytkownik flasha 5x czuje sie obrazony xD xD xD poniewaz jest to jednym slowem zaje**ta aparaturka :jupi: posiada wszystko czego potrzebuje choc mogla by miec wieksza pamiec modeli.

 

Patryk ile godzin posieciles virgo?? liczyles moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bym sie obrazil na miejscu Patryka sam jako urzytkownik flasha 5x czuje sie obrazony poniewaz jest to jednym slowem zaje**ta aparaturka posiada wszystko czego potrzebuje choc mogla by miec wieksza pamiec modeli.

 

Ja sam się czuje obrażony gdyż kiedyś posiadałem flasha5x i mimo tego że przesadłem się na dużo lepszy sprzęt to brakuje mi tego hiteca....być może sobie kiedyś znów taką sprawie :)

 

A co do modelu to muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem tempa wykonywania modelu!!! Oby tak dalej Patryk

 

P.S. Widze że przekonałem ciebie do szybowców :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałby być na emeryturze ? :D Ja sam jeszcze nie wiem czy kupie tego JRa.

Miałem na myśli właśnie to, że niegdyś wspominałeś że kupisz nową aparaturkę.

Poprzedni dwaj Koledzy chyba mnie nie zrozumieli :) ... Mniejsza o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.