Skocz do zawartości

Klubowa Cessna 182 by Elektron


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tak będziesz musiał zostawić.Jak zwilżysz dolny keson wodą to może ściągnie na równo, ale na tym kesonie ( dolnym) zrobią się "końskie żebra".Pokrycie pozapada się między żeberkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zrobisz drugą identyczną połówkę skrzydła i będzie ok.Zawsze w wolnej chwili możesz zrobić drugie skrzydło.W razie kraksy bedziesz miał na co wymienić.Powodzenia w budowie i oblotach.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja wam powiem co dziala :D Bardzo ale to bardzo rozwodnony nitro cellon i deska z gumkami :D:D Zwichrowanie zdecydowanie sie zmniejszylo i jest prawie ni odczuwalne nawet na desce :)

 

A teraz mam kolejny problem....

 

Lotka bedzie zorbiona konstrukcyjnie z pozostalosci po odcietym zeberku.. tylko mam problem jaki zawias dac a co za tym idze jak dociac lotke....

Prosze o rady.

 

zawias.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka jest konstrukcyjna kryta balsą i ma doklejony nosek z balsy 8 mm.W nosku są otwory pod zawiasy.W skrzydle natomiast w miejscach gdzie są otwory na zawiaski powklejałem klocki z balsy 10 mm.Lotki mam już zamocowane ( bez wklejania narazie ) i nie ma problemu z ich wychylaniem.Otwory zrobiłem w jednej osi i obyło się bez żadnych niespodzianek.Potem wkleję zawiaski na żywicę.Mają otworki i będą trzymać jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.