Skocz do zawartości

RWD


GregorianR

Rekomendowane odpowiedzi

Po wstępnym opanowaniu latania skrzydełkiem i deltą postanowiłem zrobić sobie latadełko przypominające samolot! i wybór padł na dobrze znany model RWD. Napędzany będzie silnikim Bm2408-21 i lipolkami 3s

 

7a736294847eeff0.jpg

 

0557aee36a7be326.jpg

 

 

f3a055346a7a6a92.jpg

 

6d23aaa1cc376baf.jpg

 

d5d25cb56b0a887b.jpg

 

880cb85a45b20eed.jpg

 

Z kabinką poszedłem na łatwiznę ale będe musiał to zmienic bo beznadziejnie wygląda!

 

2bbb4e7cd944ebec.jpg

 

c979ed960290d315.jpg

 

Został mi jeszcze do oklejenia kadłub i poprawenie oklejenia skrzydeł bo się taśma pofałdowała!!!

 

e59b6684bdc6f057.jpg

 

Tak oto wygląda mój RWD nie jest najładnieszy ale dopiero nabieram wprawy w modelowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Coś mi sie wydaje ze poprostu nie wywarzał jeszcze i teraz bedzie mały kłopot poprostu nie czytał watków poswięconych RWD a ten model był projektowany pod szczotke dlatego trzeba upychac wszystko z przodu i zrobienie dojscia za wręgą silnikową bedzie w tym wypadku nieodzowne

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim RWD wkładam pakiet przez otwór pod skrzydłem i wciskam potem gąbkę. Jest to trochę niewygodne ale da się żyć. Te listewki wzmacniające są zbędne. Model potrafi naprawdę dużo przeżyć. Co do pofałdowań taśmy to nie wiem jak wielkie są ale polecam prasowanie (na odpowiednio niskiej temperaturze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.