Skocz do zawartości

OL-PEN MODEL - www.modelarski.com Wycinanie elementów modeli ploterem laserowym


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze już nie używam tych żyroskopów, bp przeszedłem na ...inne Power-Boxa i Multiplexa...
Ale aparatura nie powinna mieć  z tym nic wspólnego , to ustawienia żyroskopu ...


Jutro tj 15.03 zamykamy zamówienia do PowerBox Systems i Emcotec MOżę ktoś coś ?

A dla niezdecydowanych to dostawy z PowerBox Systems i Emcotec są dwa razy w miesiącu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

SŁONECZNYCH i LOTNYCH Świąt Wielkiej Nocy

życzy załoga Ol-Pen Model

a jako załącznik tradycyjna kartka od mojej Córki Adrianny :)

 

Przy tej okazji ogłaszamy ŚWIĄTECZNĄ PROMOCJĘ - czyli RABAT 5% na CAŁY ASORTYMENT.

 

Oraz dodatkowo zamówienia powyżej 200PLN będą premiowane rabatem na koszty wysyłki 50%, a zamówieniach powyżej 300PLN będą dodatkowo premiowane WYSYŁKĄ GRATIS !.

 

Promocja trwa do 28.03 do godziny 24.00.

 

Zapraszamy !

10600624_990188071047870_310028459150999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szanowni Koledzy !

W dniach  2.07 do 16.07 nastąpi przerwa urlopowa .

 

Zgodnie z tradycją podczas przerwy urlopowej obowiązywać będzie RABAT 10% na wszystkie zamówienia złożone w tym okresie. Zamówienia można składać meilem, lub poprzez sklep www.

 

 

Jeżeli jakiegoś produktu nie ma na stanie wystarczy dopisać go w "uwagach do zamówienia " lub wysłać meila sprowadzimy go i dołączymy do zamówienia !

 

Rabat obowiązuje RÓWNIEŻ na pozycje sprowadzane pod zamówienie, oraz na te których aktualnie brak na stanie !

 

ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE OD 17.07

 

 

Pozdrawiamy !

Zespół Ol-Pen Model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Już od godziny 00.00 w dniu 29.11.2016 - wtorek - rusza kolejny ogólnopolski Dzień Darmowej Dostawy !!!

Jak co roku będzie to okazja do zrobienia zakupów w naszym sklepie z bezpłatną dostawą !

 

post-300-0-87614700-1480363143.png
Co trzeba zrobić ? -Wystarczy złożyć zamówienie, a my wyślemy je gratis! Bez względu na wartość, rodzaj wysyłki i sposób złożenia zamówienia !

Oferta darmowej wysyłki obejmuje również towary sprowadzane pod zamówienie, oraz zamówienia składane e-meil i telefonicznie !

ZAPRASZAMY !

Zespół OL-Pen Model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mój watek się coś przyblokował więc dopiero dziś składam Wam życzenia
Wszystkim FORUMOWICZOM życzymy wspaniałych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia i ... oczywiście MIKOŁAJA MODELARZA !!! Pilnujcie swoich modeli to może odezwą się LUDZKIM GŁOSEM !!!teeth_smile.gif I jak co roku załączamy kartkę od mojej córki Adrianny
15665543_1208515112548497_63533213206802
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ol-Pen Model  wprowadza do sprzedaży nową serię znakomitych silników  bezszczotkowych GS .

Silniki przeznaczone są do napędu praktycznie wszystkich rodzajów modeli - samolotów, samochodów, łodzi.

 

Silniki podzielone są na trzy grupy:

  • silniki serii "A" typu "Outrunner" - dzwonki
  • silniki serii "B" typu "Inrunner"
  • silniki serii "C" typu "Outrunner"

Dostępne są również przekładnie planetarne do silników seri "B" o przełożeniu 3.71:1

 

GS_A.jpg

 Seria "A", to ekonomiczne silniki bezszczotkowe, przeznaczone do napędu mniejszych modeli latających.
Niski koszt tych silników wynika ze stosowania obudowy wtkonanej w technologii tłoczenia.

 

GS_B.jpg

 Seria "B", to silniki bezszczotkowe typu "inrunner" - przeznaczone do napędu wszystkich typów modeli.
Silniki tej serii mogą być stosowane z dodatkową przekładnią zmniejszającą obroty i zwiększającą moment obrotowy.
Silniki serii "B" posiadają dwa patenty dotyczące mocowania płyty czołowej oraz tylnej do obudowy (nr ZL2005 2 0067042.3).

GS_C.jpg

 

Seria "C", to silniki bezszczotkowe - przeznaczone do napędu wszystkich typów modeli samolotów.
Silniki tej serii, charakteryzują się wielopasmowym wirnikiem oraz wysokim momentem obrotowym, potrzebnym do napędu śmigieł o dużym skoku.

 

 

GS_B_Gear.jpg

 

Przekładnie planetarne przeznaczone do silników serii B24. Wielkość przełożenia [3,71:1].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W dniach  10.07 do 22.07 nastąpi przerwa urlopowa  .

Zgodnie z tradycją podczas przerwy urlopowej obowiązywać będzie promocja  RABAT 5 % na wszystkie zamówienia złożone w tym okresie. Zamówienia można składać meilem, lub poprzez sklep www.

Dodatkowo zamówienia na kwotę powyżej 300,- PLN WYŚLEMY NA NASZ KOSZT !

Jeżeli jakiegoś produktu nie ma na stanie wystarczy dopisać go w "uwagach do zamówienia " lub wysłać meila sprowadzimy go i dołączymy do zamówienia !

Rabat obowiązuje na pozycje sprowadzane pod zamówienie, oraz na te których aktualnie brak na stanie !

ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE OD 22.07.2017

Pozdrawiamy !

Zespół Ol-Pen Model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szanowni Forumowicze !

                    W dniu 01.08 2017 minęło 20-lat od momentu powstania firmy Ol-Pen Model. W tym czasie wydarzyło się wiele ... weszły do powszechnego użytku telefony komórkowe w których mamy praktycznie wszystko, rozwinął się internet z koszmarnych rachunków do prędkości o których nawet nie marzyliśmy, weszliśmy do Unii Europejskiej, zniknęły granice. W modelarstwie silnik 10ccm stał się małym, a napędy elektryczne i sterowanie RC 2,4GHz zrewolucjonizowały modelarstwo, które stało się bardziej dostępne ... jednym słowem świat stanął otworem lub … na głowieteeth_smile.gif.     

                  Mam nadzieję, że uda nam się utrzymać odpowiednie tempo rozwoju, i pozostać "na powierzchni". Dlatego po 9 - latach od premiery poprzedniego sklepu i po wielu miesiącach pracy na następne  20 lat działalności regular_smile.gif oddajemy do użytku nowy sklep, mam nadzieję, że spodoba się Wam nasz pomysł na nową wersję sklepu.

Nowy system posiada kilka nowości i udogodnień :
-  dynamicznie działająca wyszukiwarka. W czasie wpisywania szukanej frazy wyszukiwarka sama pokazuje pasujące hasła co przyspiesza szukanie, można oczywiście wpisać " hasło którego szukamy" i nacisnąć enter a pojawią się wszystkie produkty występujące pod wpisanym hasłem.
-  poprawione zostały moduły rejestracyjne i adresowe - ułatwiające wpisywanie danych

dla Waszego bezpieczeństwa zainstalowaliśmy szyfrowanie SSL
-  przy produktach znajdują się ikony "Polubień" dla portali społecznościowych.

 

Oczywiście hasła dostępu i loginy pozostały bez zmian !


Serwis będzie jeszcze czyszczony ze zbędnych pustych kategorii i optymalizowany pod względem katalogowania produktów, co przełoży się na łatwiejszą nawigację w serwisie
Cały czas pracujemy nad rozbudową sklepu i niedługo pojawią się nowe udogodnienia :-)

 

Pozdrawiam!

Radosław Oleksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Szanowni Forumowicze !
Nasza firma rozszerza działalność o USŁUGI WYCINANIA I GRAWEROWANIA PLOTEREM LASEROWYM o polu roboczym 1300x800 mm, elementów modeli, oraz wszystkich innych projektów wykonanych ze sklejki, kartonu, plexi, laminatu grawerskiego, foli reklamowej.
Do końca roku będą obowiązywać ceny promocyjne na cięcie, a DODATKOWO będą obowiązywać rabaty na materiał do cięcia zakupiony w naszym sklepie.
Możemy podjąć się również wykonania indywidualnych projektów.
 
Oczywiście materiały takie jak balsa i sklejki są dostępne od reki co przyspiesza realizację zamówień :) !
 

CENY USTALANE SĄ INDYWIDUALNIE PO OMÓWIENIU PROJEKTU.

lub przesłaniu szkicu lub pliku.

 

Pozdrawiam i zapraszam !

Radosław Oleksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Przed momentem zakończyłem niedoszłą współpracę z OL-PEN model w temacie frezowania sklejki.

 

Muszę z ręką na sercu przyznać, że z taką sytuacją się jeszcze nie spotkałem.
 

Już po uzgodnieniu ceny, to było chyba najbardziej bezsensownie stracone 1,5 miesiąca: zwodzenie, kręcenie, przesuwanie terminów, uczenie się nowej maszyny, zrzucania winy na kolegę, który nie ma czasu, itp...

Dziś zadzwoniłem po raz N-ty pytając czy w końcu elementy zostaną wycięte i p. Radek  stwierdził... "no nie.. nie dam jednak rady"

 

ŻENADA. NIE POLECAM !!!

 

Albo inaczej: jeśli ktoś posiada 6-8 tygodni czasu do zmarnowania na telefony i maile, to przeciwnie - bardzo polecam !

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

No niestety tak było :-/... przyznaję się bez bicia , producent maszyny "lekko " opóźnił sprawę i się posypało ... a ja niepotrzebnie trzymałem klienta w niepewności... 

Mogę tylko przeprośić , bo teraz już panujemy na sytuacją.

 

Włączyliśmy do oferty SILNIKI GP Great Power Engine http://modelarski.com/producent-GP Great Power Engine,484.html
 

Świetne silniki w dobrej cenie ! Wielu pilotów  F3M i IMAC już lata na tych silnikach ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.