Skocz do zawartości

AIRFISH


lukas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Depron ten tak się strzepił że zmarnowałem całą płytę :oops: :(

 

Mam nóż do tapet i ułamywałem go przed cięciem i dalej się strzępi.

 

Posiadam trochę balsy i powiem ,że z niej wycina się o wiele wiele lepiej niż z depronu :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko mój nuż zaczynał "szarpać" depron to łamałem ostrze i już było ok :)

 

A może w tym wypadku to kwestia starego całego ostrza?

 

Spróbuj w ogóle dać nowe ostrze. I próbować lekko i powoli nic na siłę i tak jak koledzy pisali wyżej. Na pewno ci się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ci się uda

 

No może ale teraz boje się zaczynać następnej płyty bo moge ją też zmarnować i dopiero będzie :( A chęć na elektryka coraz większa :):D

 

PS. A może mam jakąś inną odmiane depronu :roll: :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko kwestia jakich używasz ostrzy.

Jeśli jedziesz czymś za 1,50zł z kiosku to zapomnij, to jest fabrycznie tępe i nie warto się tym męczyć. Ze swojej strony mogę do depronu polecić skalpele chirurgiczne (ale koniecznie z rączką, bo inaczej to jest czysty masochizm), lub cienkie ostrza produkcji lepszych firm (Olfa, Stanley itp).

No i tak jak koledzy mówili, mały kąt między ostrzem, a depronem i nie ciąć ,,na raz", lepiej zrobić dwa, a nawet trzy delikatne pociągnięcia.

Jak zrobisz tak jak mówię to musi się udać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jeszcze tylko kwestia jakich używasz ostrzy.

Jeśli jedziesz czymś za 1,50zł z kiosku to zapomnij, to jest fabrycznie tępe i nie warto się tym męczyć. Ze swojej strony mogę do depronu polecić skalpele chirurgiczne (ale koniecznie z rączką, bo inaczej to jest czysty masochizm), lub cienkie ostrza produkcji lepszych firm (Olfa, Stanley itp).

No i tak jak koledzy mówili, mały kąt między ostrzem, a depronem i nie ciąć ,,na raz", lepiej zrobić dwa, a nawet trzy delikatne pociągnięcia.

Jak zrobisz tak jak mówię to musi się udać :-)

 

Mam zwykły łamany nóż do tapet.Jak próbuje ciąć to czasami wychodzi idealnie a czasami nie ciekawie.wydaje mi się że może to być jakaś inna odmiana depronu.Tak sobie myśle że jak będe miał troche pieniędzy to kupie sobie balse i zrobie jakiegoś elektryka lub kupie sobie już gotowy model .

 

Wracając do szybowca to nie wykonałem nim ostatnio za wiele lotów ponieważ z nie mam odpowiedniej górki.Myśle o holu tylko jak go tu przymocować do kadłuba :crazy: :D

 

Musiał bym go wkręcić od srodka ale wtedy trzeba by chyba wyciąć otwór w górnej części kadłuba bo inaczej sie nie da tam dostać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

am zwykły łamany nóż do tapet.Jak próbuje ciąć to czasami wychodzi idealnie a czasami nie ciekawie.wydaje mi się że może to być jakaś inna odmiana depronu.

 

Naprawdę to wina tępego ostrza, zainwestuj w coś lepszego.. choćby ostrza za 4zł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hol przyczepiasz do haka zamocowanego ciut przed sc. Hol zakoncz kolkiem od kluczy i w odleglosci jakis 10cm chorongiewke,ktora ulatwia wyczepienie.

Mowa o holu recznym???

Model wypuszczasz pod katem zblizonym do pionu jak czyjesz ze hol wyraznie ciagnie (ciagnie,nie jak sie naciagnie,bo wtedy hol sprezynuje i lipa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedż.Narazie idzie zima to szybowcem latał nie będe.

Może na wiosne zrobie mu hak :roll: Powoli zaczynam myśłeć o wicherku 10 na silnik elektryczny.Pobrałem juz plany i za tydzień jade po materiały.Jak mi z budową dobrze będzie szło to zamieszcze opis w dziale elektryki :mrgreen:

 

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.